Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor vegyek első autót?

Mikor vegyek első autót?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 17 éves fiu vagyok.

Már nagyon kicsi gyerekkorom óta vonz a vezetés. A jogosítvány kb 2hét múlva le fogom tenni (bízom benne hogy átmegyek a forgalmin)

A nyarat végig fogom dolgozni nyilván pénzkeresés céljából. Viszonylag már benne vagyok ebben az autós témában, és a BMW e46 os modellek nagyon is tetszenek. Tudom ez az az autó amit mindenki nagyon lenéz mert ,,köcsög bmws” de szerintem egy elég korrekt autó. Természetesen tudom a hibáit és azt is hogy nem szabad a legleharcoltabban megvenni. 11-es vagyok, jövőre végzős leszek utána egyetem van tervben pesten. Nem használnám minden nap a bmwt egy ilyen hétvégi autó lenne mert folyamatosan szeretném fejleszteni a vezetésemet. Valami segítség vagy vélemény, hogy pl ősszel jó ötlet lenne e egy ilyen autót venni?

Bármilyen gondolatot szívesen fogadok!!



#autó #BMW #első autó #bmw autó #mikor vegyek első autót
2023. máj. 27. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Állandó jövedelem nélkül kotla bmwt venni igazán díjnyertes ötlet.
2023. máj. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
BMW-t nagyon drága fenntartani, bár hétvégére jó lehet, viszont első autónak inkább valami megbízhatót vennék, hogy megtanulj rajta vezetni és utána mehet a szopóroller is ha az a szíved vágya, csak győzzed fenntartani.
2023. máj. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz dolog egy autó. Csak kérdés, hogy mire kell és mennyiből.
2023. máj. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen ötletek után szokott jönni az, hogy "minden BMW szar, soha többet nem veszek". Van zsebben folyton egy felesleges fél millió? Fenntartani tudod majd? Olaj, gumi, szerviz, kgfb stb?
2023. máj. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4. anonim: nincs felesleges fél millió, de mire odaérek lesz. Szünetekben végig melózok. A házunk előtt van hely tudnám tárolni az autót. A szüleim is segítenének egy kicsit, de azt nem tudom, hogy amennyire mondják tényleg ennyire sokszor elbaszodna az auto?
2023. máj. 27. 22:30
 6/8 A kérdező kommentje:
MEGJEGYZEM: a másik kiszemelt autók azok a vw golfok. azokról vélemény?
2023. máj. 27. 22:31
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Folyamatos jovedelem nelkul baromsag autot venni. Hogyan fogod fennatartani?

Kozepiskolasnak szerintem meg nem fontos az auto, de ha megis akkor inkabb valami egyszerubbet vegyel, pl Megane II, Astra G

2023. máj. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy volt osztálytársam vett BMW-t, mert miért ne. E90 320i, mert az ugy a jó.

Aztán rájött az elsö nagyobb szerviznél, hogy nem tudja fenttartani. Kardáncsukló lötyögött 250 ezernél, az olajfogyasztás megnött, orrán-száján folyt az olaj, a turbot felújitatta és még sorolhatnám mennyi hibája lett idövel. Szoval nem járt jól. Viszont szép állapotban volt a karroszéria, illetve a belseje.


Nem lebeszélni akarlak róla, mert amugy baromi jó autók, mind az E46, mind az E90, csak az az állapot, ami normális, nincsen agyon hajtva és szépen fel van extrázva, az annyiba kerül, hogy azt lassan a gyüjtök veszik meg :/

2023. máj. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!