Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vajon létezik olyan megoldás,...

Vajon létezik olyan megoldás, hogy egy tolatóradart az autó elejére szereljenek be?

Figyelt kérdés
Ugyanis vettem egy tolatóradart, aminek kisebb kijelzője is van. DE idő közben vettem egy tolatókamerát és beszereltettem ezt valamint még egy multimédiás fejegységet, így rendesen látom tolatáskor, hogy mi van mögöttem. Viszont a tolatóradart sem szeretném csak a fiókban porosodni hagyni. Meg részemről előnyös lenne, ha elöl is akár jelezne egy készülék. Szóval van rá lehetőség, hogy egy tolatóradar akkor is jelez, ha előre megyek az autóval?

2023. máj. 27. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
A tolatóradar egy távolságérzékelő és egy csipogó. Oda szereled, ahova akarod. Ha a seg... izé, fenekedre szereled, csipogni fog mikor leülsz.
2023. máj. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne? A tolatóradar nem tudja, hogy az autó elejére, vagy hátuljára szerelték fel.


Csak annyi a különbség, hogy normál esetben a tolatóradar a tolatólámpára van kötve, hogy csak akkor működjön, amikor tolat az ember, ehelyett keresni kell neki egy fix 30-as pontot, hogy mindig működjön és kész.

2023. máj. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 Vagyis 15. 30-ra nagy idiótaság lenne rakni.
2023. máj. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal van ilyen gyári megoldásban is, hogy ne patkázd le a lökhárítód alját, csak éppen utólagosan kicsit maxerás lehet megoldani. De itt nem is a beépítésre gondolok, hanem a kapcsolására. Gyárinál simán rákötik a a kocsi számítógépére, és gondolom sebességfüggő, de itt meg lehet kapcsolgatni kézzel, amit én tuti mindig elfelejtenék 😊
2023. máj. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tök átlagos autóm van és elöl-hátul van radar gyárilag. Oda szereled fel, ahova szeretnéd. Nem tiltja jogszabály, sem műszaki ok.
2023. máj. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!