Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lefullad, nehezen indul a...

Lefullad, nehezen indul a Babettám, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A következőt ne mondjátok: "Add el!" THX


Szóval még nem állítottam be az alapjáratot, és mentem vele 2km-t aztán már a visszaúton is egyszer lefulladt. Ma meg alig indult, de sikerült, nem értem mitől, és magas fordulaton kellett tekerjem, akkor indult csak... (Lehet hideg van neki? 15-16 fokba elvileg másodszorra indulnia kéne.) Bocs a helyesírási hibákért, ha vannak.


2010. okt. 10. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:

gyertya tiszta- hézag rendben?

kipufogó nincs eltömődve a lerakodott olajos keveréktől?

gyűrűk mikoriak? kompresszió megfelelő?

2010. okt. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1. Gyertya tiszta, szikra jó, hézag is megvan.

2. A kipufogó teljesen ki van belezve, úgyhogy annak mennie kéne.

3. A gyűrűk már 17-18 évesek, a rokonaimnál találtam, nekik nem kellett, és az nagyjából ennyi ideje állhat.


Valószínűleg ez a baj, de ha veszek újat akkor azt újra be kell járatni 1000km-t?

2010. okt. 11. 18:44
 3/8 Abonyi ***** válasza:
Ha nagy gázzal indul,hogy berúgod és akkor indul hogy közbe a gázt is kell húzni,Valószínűleg nem kap elég benzint.a Súbertű jól be-van állítva?a Benzin dússágát állítod vele.
2010. okt. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Abonyi ***** válasza:
Ha a gyűrűt kicseréled.Akkor a dugót a gyűrűvel együtt olajozd be mert nem csúszik bele.Amúgy meg nem kell 1000km-en keresztül.Elég egy 6-700km
2010. okt. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha sokat állt akkor még az üzemanyagrendszer is el lehet koszolódva. a tank belül is rozsdásodhat...
2010. okt. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tank már rég ki lett tisztítva, még akitől kaptam, attól kaptam egy tök gyári karbit, nem használt, és tiszta, van új benzincsövem is.


És ebbe nincs Röpsúlyos kuplung? Mert azzal is lehet a baj nem? :/

2010. okt. 12. 19:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát van benne röpsúly de nem hiszem hogy az a baja mert én is jártam már így,kicseréltem a röpsúlyt de nem indult be.

Az indítópofát cseréld ki benne és be fog indulni könnyen,nem kell beleszakadni majd a tekerésbe

2013. márc. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A fulladásnak az lehet az oka hogy nincsen kiégve a motor.

szerintem menj vele olyan 2-3 percig csőgázon ha eztán se javul cserélj benne szíjmeringet!

2013. márc. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!