Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 7 éves J kombi Astram elektrom...

7 éves J kombi Astram elektromos hátsó javítása mennyi?

Figyelt kérdés

Több százezres ajánlatot kaptam NEM markaszervizben a javittatasara.


Tud valaki olyan helyet, ahol ezt javítják?


Egyik kollégám Renault-jan tavaly 45 ezerért javítottak ugyanezt a hibát, de az a srác már külföldre ment azóta dolgozni.


2023. máj. 15. 21:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha sokallod, akkor javítsd meg magad. Ja, hogy nem értesz hozzá? Hát, aki megjavítja, az ennyit kér érte. El lehet dönteni, hogy meg akarod-e javíttatni vagy marad így.
2023. máj. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kicsit OFF. Bár még mindig nem értem a pontos problémát, de szerintem ne fogadd el a több százezres ajánlatot. Nekem egyszer a légzsákvezérlő ment tönkre, több szerelőnél voltam, sehol sem tudtak segíteni, és a márkaszervizbe irányítottak.Ott meg közölték, hogy 300 ezer csak a vezérlő, plusz a beszerelés, programozás stb. Mondták, hogy bontottat nem lehet bele tenni, mert nem fogadja el a rendszer, hibajelzéseket fog dobni. Aztán találtam egy Opel alkatrészekre szakosodott bontót és ott utánakérdeztem. Ők azt mondták, hogy tökéletes lesz a bontott, kb. 20 perc alatt kicserélték, beprogramozták, és fizettem kb. 30 ezret. Azóta sem dobott hibát, és a diagnosztika szerint aktív a rendszer. Szóval érdemes utánamenni a dolognak, telefonálgatni, érdeklődni több helyen.
2023. máj. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!