Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mi a megoldás...

Szerintetek mi a megoldás erre(futárkodás)?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó hibátlan autóm, mindent is megcsináltattam rajta, viszont szeretnék elmenni futárnak, ahol saját autót kell vinni. Ezt az autót nagyon sajnálnám. Gondolkoztam, hogy venni kéne egy Swiftet, de nincs 300 ezrem jelenleg. Kezdjek el egy hibátlan autóval dolgozni és majd veszek egy Swiftet vagy mi a jó megoldás? Nagyon sajnálnám a jelenlegi autót akár 1 hónapig is kínozni.
2023. máj. 3. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Már miért kellene kínozni, nem tudsz vezetni vagy falábú vagy??

Teljesen új autóval is taxiznak évekig hiba nélkül.

2023. máj. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Mert ez egy hány éves autó? Mi a típusa?
2023. máj. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, egy oldtimerrel ne állj neki futárkodni. De ha valami átlagautó, akkor minek csináltattad meg, ha nem is használod? Így legalább visszatermelhetné a ráköltött forintokat.
2023. máj. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Wolt/Foodora?


Ne kezdd el. A beetetési időszaknak vége. Nem éri meg.

2023. máj. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha annyi tőke nincs, hogy megvegyél egy lepukkant Swiftet, akkor én ezt az egész történetet átértékelném. Biztos, hogy a jelenlegi autót is fent tudod tartani, ha mondjuk jön egy váratlan kiadás? Mi egyáltalán a kérdésben szereplő másik autó?
2023. máj. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!