Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olcsó A2-es motor?

Olcsó A2-es motor?

Figyelt kérdés
A2-es kategóriában melyek az olcsóbb motorok? Melyek azok a típusok, amiket már nyugodt szívvel ajánlanátok, de az ára nem verdesi a milliókat? A kategóriát maxolja ki, szóval érje el a 48 lóerőt.

2023. máj. 1. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy ami olcsó az olyan is, szóval el kell döntened, hogy mennyit is szánnál rá, de szerintem 800 ezer-1 millió alatt nem biztos, hogy találsz olyant amit csak megveszel és nyugodt szívvel mehetsz is vele. Sajnos a motorárak is megugrottak, vagy a 1,5x-ére.
2023. máj. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A spórolás idővel átlènyegül mèrhetetlen költekezèsbe.

Vègigjártam ezt az utat, mint sokan mások.


Olcsón jót döntő hányadban nem fogsz találni. Így vagy úgy de visszaüt.

Csak gondolj bele, hogy ha a piacon el tudná adni 2x-es áron, akkor szív jóságból mièrt adná oda olcsón a motort? Mert sz@r, ès szabadulni akar tőle.


Mindent is megígèrnek, azt mondják amit hallani akarsz. 😉

Nem vagy Te 🤡 (bohóc), ne hagyd magad megvezetni. Majd ha rájön, hogy nem tud hülyènek nèzni, jön a lelki terror. Ekkor meg nevesd ki, ès hagyd ott. 30 ève üzletelek, újat már nem tudnak mutatni.

2023. máj. 2. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazatok van, akkor inkább 1 évvel eltolom a projektet, hogy nagyobb legyen a tőke. Bár ki tudja, hogy addigra megint mennyit drágulnak majd..
2023. máj. 2. 07:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdemes majd akkor is úgy kalkulálni, hogy egy karbantartás azért beleférjen. Én 1,5M-ért vettem motort, és azon felül hogy vettem hozzá kiegészítőket is. Bukócső, USB aljzat, meg persze összes folyadék csere,új akku, szűrők , most szétszedtem kitakarítani a fékeket, és a betétek 40-50%-osak, így az csere, 37 ezer, de gondolkodom a tárcsák cseréjén is, az még plusz 186 ezer. Szóval 2-300+ ezeret simán rálehet locsolni.
2023. máj. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!