Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Káros nagy gázzal indulni...

Káros nagy gázzal indulni leffuladás ellen?

Figyelt kérdés

Sik terepen tők jól közlekedek akkár kuplung csúsztatásal gáz nélkül el inditom a kocsit de emelkedőn, fekvő rendőrök előtt vagy hepehupás le ejtős föld utakon könnyen le fulladak indításkor vagy ha 1-2km/h rol kell kigyorsítani mert ilyenkor ha 1 mikrométerel feljebb emelem a kuplongot mint ahogy kéne rögtön lefulladok

Ártalmas ha egy nagy kövér gázzal indítok?(olyan 2 ezres fordulatal, dízel motor)


2023. ápr. 30. 18:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én szoktam éppen, persze ha annyira lelassult már az autó, és nem erőltetve hanem könnyedén veszi be az 1-est.
2023. ápr. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát dugóban szoktam egyesben gurulni. De én csak fél éve vezetek. A fordulatot sem szoktam nézni. Megszoktam az autót, fülelj a hangra, akkor tudod, mikor kell váltani. De ez biztos autófüggő is.
2023. máj. 1. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Simán rakd vissza 1-esbe, ha nem recseg semmi baja nem lesz tőle, vannak olyan helyzetek amikor guruló autónál is kell az 1-es, nem csak elinduláshoz.
2023. máj. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
A mai autókban szinkronizált az egyes fokozat. Nyugodtan visszarakhatod menet közben is
2023. máj. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!