Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott egy 2008-as Renault...

Adott egy 2008-as Renault Laguna 3. Jelenleg egy 16-os felni van rajta, ezt szeretném nagyobbra cserélni mert ez bántóan kicsi rá. Vajon ez a felni rámenne?

Figyelt kérdés

Gyárilag ezek vannak megadva az autóra:

5x114,3

Szélesség: 7 (6,5-8)

ET: 47 (35-49mm)

Középfurat: 66,1 (vagy nagyobb)


Bár 18-as felnit akartam, találtam egy 19-es méretűt nagyon jó áron, de mivel nem teljesen értek hozzá nem tudom felmenne-e a kocsira. A 19-es felni méretei:

5x114,3

Szélesség: 8

ET: 38

Középfurat: 69-70 mm


Elvileg benne vannak a megadott értékben, szóval jól gondolom hogy másikat le ezt meg fel és kész?



#autó #tuning #felni #alufelni #Nagyobb kerék
2023. ápr. 13. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Az átmérőt kifelejtetted a megadott értékekből. A forgalmiba be van írva a 19-es felni? Ha nincs, az első forgalmi ellenőrzéskor búcsút mondhatsz a forgalmidnak és viheted szigorított vizsgára az autót.
2023. ápr. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
19-es már bántóan nagy lesz alá, valszeg el sem fér. Illetve kell rá egy peremes gumi ami nem lesz olcsó sem.
2023. ápr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Majatom ***** válasza:
Elméletileg tehermentesítővel fel lehet tenni, de 16-ról 19-re váltani tényleg nagy ugrás. Meg kell nézni, hogy van-e olyan elérhető gumi, ami váltóméret, mert hiába van elméletben, ha senki nem forgalmazza.
2023. ápr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!