Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnek magamnak venni...

Szeretnek magamnak venni autot, mennyibe kerulne nekem 1 2003-2004 es Renault Clio 1,4es auto? A mennyibe kerulne alatt a különböző kotelezo jarulekokra gondolok az auto aran kivul ami felar lesz, pl atiratas koltsege stb.

Figyelt kérdés
Az erdekelne hogy 1 auto utan milyen egyeb koltsegekkel kell hogy szamoljak vetelkor, es a kesobbiekben? Hol vannak ezek leirva? Esetleg calculator van valahol?

2018. márc. 15. 03:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Van hozzá kalkulátor, épp pár hete néztem, beírod a teljesítményt meg ilyen adatokat és kiadja mennyi lesz a költség. Olyan 50-60 e ft körüli összeg.

Írd be a keresőbe, hogy átírás kalkulátor, azt hiszem így találtam meg.

2018. márc. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2018. márc. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. márc. 15. 08:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sokszor, sok helyen leírták:

Amit fizetned kell:

eredetvizsga - célszerű az eladőval megcsináltatni még adásvételi aláírás előtt

KGFB - amikor megkötöd az adásvételit célszerű aznap neten megkötni

Átíratás - 15 napon belül okmányirodában, új forgalmi 6000 Ft, új törzskönyv 6000 Ft, ha kell új rendszám, illeték

Regadó - ha első magyar forgalomba helyezés lesz

Teljesítményadó - következő év január 1-től


Mindegyikre van kalkulátor a neten és csak az autó és a te adataid alapján lehet kiszámolni a pontos összeget (pl. KGFB, illeték stb)

2018. márc. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!