Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől ilyen drága a Volkswagen?

Mitől ilyen drága a Volkswagen?

Figyelt kérdés

Itt egy példa hogy milyen árkülönbség van egy Passat és egy Mondeo kombi között.

Passat: [link]

Mondeo: [link]


A Mondeo fiatalabb és fél millával olcsóbb.

Az nyilvánvaló hogy a Volkswagen nem luxusautó, mint a Mercedes de akkor mi benne a drága? Mivel magyarázzátok azt hogy a Volkswagenek drágábbak mint pl a Fordok vagy az Opelek?


2010. okt. 7. 19:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
64%

09:11

Pedig a vw egy nagy rakás sz@r

Én nagyíven leszarom, ha lepontoznak.

Egy jó tulajdonsága van, a használt vw az ára 2-3 szorosát imádja megenni néhány év leforgás alatt szervízben.

És imád a nagygenerál után 2 héttel megálni a puszta

közepén.


Hogy egy kicsit beszáljak énis az ár érték arány számolgatásba 300000 el olcsóbban kapsz kategóriákkal megbízhatóbb, hasonlóan felszerelt, fiatalabb, hibátlan Toyota Avensist.

Ezekután mondja valaki, hogy a Japán autók drágák. :P

Nekem amúgy 7 éves Corollám van, sokkal jobb mint egyes új autók, és egyvalamit már biztosított, soha az életbe más tipust nemfogok venni.

Ja és jóval olcsóbb mint a vw. Csak épp nemkell vele szervízbe járkálni hetente.

2010. okt. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen a Toyota, lényegesen jobb autó, mint az itt felsoroltak. És nem vagyok VW fan, apám beszélt rá sajna, hogy ilyet vegyek, de ha a kettő közül kell választanom: Passat. Nekem a köv autóm egy Celica lesz:)
2010. okt. 19. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A.C.A.B ***** válasza:

Nem baj, hogy régi kérdés, válaszolok.

Azt ugyan már megszoktam, hogy itt a rizshuszárok vannak többségben általába, mert értelmes vw tulajdonos nem ide jár kötözködni, én is csak azért vagyok néha itt, hogy jót is írjak a vw-ről.

Na szval a Volkswagen nem véletlenül drágább az ilyen amerikai, japán meg miegyéb autóknál. Először is német. Ezzel nagyrészt mindent elmondtam, mert ez magába foglalja, hogy megbízható, strapabíró, hosszú élettartamú, kényelmes, és megvan benne általában egy sajátos német szépség. Ezentúl egy konkrétan corollához képest sokkal több vezetési élményt nyújt, ezt tapasztalatból mondom, nem kitaláltam. Vezettem már mindkettőt, ugyanolyan évjáratot méghozzá. A Vw sokkal kezelhetőbb, kényelmesebb. Ezen kívül pl egy passat nem véletlenül olyan népszerű. Egy tdi motorra pl egyáltalán nem igaz, hogy sokat eszik. Megjegyzem normális körülmények között az sem igaz amit előttem írtak, hogy a vwre csak költeni kell. Ha pedig valaki azzal a tipikus benzines szöveggel jön, hogy a dízel traktorba való, akkor annak egyrészt üzenem, hogy a benzin való fűnyíróba és motorba, másrészt meg hogy vezessen egyszer traktort, mert egy japán benzinesnél higyje el mindenki, hogy több vezetési lményt ad. Aki nem hiszi el próbálja csak ki nyugodtan!

2016. márc. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!