Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most volt műszakin az autó és...

Most volt műszakin az autó és azért nem ment át, mert kicseréltem az első fényszórókat egy teljesen ugyan olyan autóból. Mondták hogy a szám ami a búrában van az nemjó, úgyhogy vissza kell raknom a régit. Na most a régi az egy rakás f0s, mert még (?)

Figyelt kérdés
poliroztatni is elvitten, de még ez sem segített rajta (ugye ezért vettem újat), ezzel átment a vizsgán, de én nem szeretném rajta hagyni, mert egyrészt undorító, másrészt meg biztos, hogy "tompítja a fényt". Ha ki szeretném cserélni, akkor ezzel mit tudok csinálni? Erre is külön kell műbizonylat meg be kell íratni meg ilyen f4szságok? Egyébként egy 2005ös autóról beszélünk, nemtudom ez befolyásol e valamit
2023. márc. 19. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennél kicsit több infó kéne. Milyen autód van? Milyen lámpát tettél bele? Milyen szám nem stimmelt?
2023. márc. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy az az ugyanolyan autó pl Angliábol bontásra behozott? Mert pl mikor pár éve a berhidai bontóban voltam, ott elég sok jobbkormányos autó volt, és el tudom képzelni, hogy ez miatt lehetett más szám benne, mert ugyan mindkettőben benne van a tompított megtört fénysávja, de mégis más.


A két számsorról tehétenél fel képet!

2023. márc. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Valami biztos van még itt a történetben, mert ha gyári a lámpatest, akkor azzal semmi baj nincsen, műbizonylat csak a gyáritól eltérő elemekre kell, így a vizsgán is csak gyáritól eltérő elemek miatt lehet megbukni, műbizonylat nélkül. Már csak azért is gyanús, mert csak úgy ok nélkül nem kezdik el ellenőrizgetni minden egyes elemnek a számát, szóval valami oka van annak, hogy ezt kiszúrták.


Szóval az a lámpatest nem gyári, ezért utasították vissza, ebben az esetben pedig műbizonylat kell.

2023. márc. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit büdös ez a sztori.
2023. márc. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem jobbkormányos autóból van a lámpa, mert mást nem tudok elképzelni, ami miatt a gyári lámpa miatt b/sztatnának.

Ami egyébként teljesen jogos

2023. márc. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!