Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Épitenék egy garázst . 7m...

Épitenék egy garázst . 7m széles az udvar ezen jövünk be . Jobbra 90fokban lenne a 4m széles garázs ajtó . Be lehet kanyarodni ilyen szűk udvarban a garázsba?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs több hely csak így tudom megoldani hogy fedél alatt legyen az autó.

Kisebb terepjáróról lenne szó .

Misthibishy pajero vagy land rover .

Nem vásároltam meg még az autót nincs viszonyítási alapom sajnos.

De most van időm itthol ki alakítani a garázst



2023. febr. 27. 09:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Azért az sem mindegy hogy egy Smarttal akarsz beállni vagy egy S-osztállyal.
2023. febr. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

7m széles az udvar és abból még 5 métert elvenne a garázs és lenne 2 méter befordulni?

Bocsi de nem tiszta most nekem hogyan is érted...

2023. febr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Írtam h terepjáró .

Misthubishi pajero

Vagy lad rover esetleg suzuki jimmy 3ajtós kivitelek


Kb 4 m hosszú autók

2023. febr. 27. 10:08
 4/15 A kérdező kommentje:

2.3

A garázs a helyén áll egy regi de igényesen tartonn állat karám.

Falát bontanám ki.

Tehát tiszta tercia a 7m szabadon használható.

Valamint 4m széles lenne a garázs kapu

2023. febr. 27. 10:11
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántásból, de ha egy 7 méter széles udvaron nem tudsz bekanyarodni egy 4 méter széles ajtajú garázsba, akkor vissza is adhatod a jogsidat.

Városomban nem egy helyen van olyan parkoló, ahol ennél keskenyebb útról kell 90 fokos parkolóba beállni.

2023. febr. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

5/5

Most csinállom a "b" jogsit még nem vásároltam autót.

Mikor megyünk vezetni/tanulni nem meregethetek semmit az van amit az oktató mond .

Tehát be lehet kanyarodni az a lenyeg és neki állhatok a munkának

2023. febr. 27. 10:23
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg az alábbi fotót, itt sincsen hatalmas hely, kicsivel szélesebb mint egy sáv, olyan 4 méter, és mégis ott parkolnak az autók. Én az Octáviával simán beparkolok, bár inkább tolatva szeretek ide beállni, úgy könnyebb.

[link]

2023. febr. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az autó kézikönyvében benne van, hogy mekkora a fordulókör nagysága, ami szükséges. Nézd meg.
2023. febr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 krwkco ***** válasza:
100%
Szűk helyre tolatva kell beállni. A fordulást kb. akkor kell kezdeni, amikor a hátsó kerék a garázskapu szélével egy vonalba ér. Az oldaltávolság ekkor legyen kb. 1/4 (profiknak)- 1/2 méter. Ennek megfelelően kell a telek kapuját és a bevezető utat kialakítani. Utána az autó kilendülő orra veszi el a legtöbb helyet. Ha a garázs előtt van annyi hely, amennyi az autó hossza, az biztonságosan elegendő.
2023. febr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz kényelmes, de szerintem megoldható.

Évekig béreltem ebben a társasházban teremgarázs helyet. A lejárat ilyen: [link] ,19.0673416,3a,50y,103.72h,78.47t/data=!3m6!1e1!3m4!1sOE0QQXV8y6rw0_Ezf_z2fg!2e0!7i16384!8i8192

Az ajtóra derékszögben kell ráfordulni, úgy hogy még lejt is a terep. Az ajtó itt sem szélesebb 4 m-nél.

Nem egy nagy szedánom, vagy kombim volt ekkor, csak egy kompakt 5 ajtósom. De volt, hogy a garázsajtóban Y-oznom kellett, hogy be tudjak fordulni.

Nálad ha jól képzelem el, egy fokkal jobb lesz a helyzet.

2023. febr. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!