Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes fóliáztatni az ablakokat?

Érdemes fóliáztatni az ablakokat?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, sok előnye van a fóliázott üvegnek, nem süt be úgy a nap, nem melegszik a kocsi nem látnak úgy be az emberek, és azt is mondják, nem lehet betörni, nem tudnak kilopni dolgokat. Azt mondták nem lehet csak pár % ra sötétíteni az elsőt, és a hátsót jobban, mert nem engedik át a vizsgán. Ismerősömnek jobban van az első, mint amennyire lehet, és azt mondja nem szóltak még érte a rendőrök. Megéri sötétíteni? Igaz ez?
2010. okt. 5. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
rendes helyen adnak hozzá műbizonylatot, és akkor senki nem tud belekötni. nemrég változtak a szabályok, mostmár lehet minden ablakra tenni. szerintem megéri! DE csak minőségit pl: 3M.
2010. okt. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen érdemes, DE: csináltasd meg szakemberrel, már van olyan cég ahol tanúsítványt kapsz és nem kell leszedni vizsgánál illetve nem köt bele a rendőr!
2010. okt. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes. Érvényes bizonylattal, így műszakin is gond nélkül átengednek. Igaz nekem csak a hátsó szélvédő+ hátsó 2 ablak van. Nem látnak be, te tökéletesen kilátsz. A nap se süt be. Szóval keress egy megbízható céget és csináltasd meg szerintem.
2010. okt. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én magamnak csinálta 3ezer ft-ból,tökéletes müszakin van ismerösöm a rendörök még nem szóltak érte pedig már több mint 1éve hogy van
2010. okt. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
érdemes. nekünk llumar van,hátul majdnem tök fekete elöl picit világosabb. sokszor igazoltattak már mert feltünő autónk van sosem szóltak érte pedig "imádnak" minket szivatni. Persze sportkormányba már kötöttek bele
2010. okt. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
NOvemberi műszakin velem leszedették előröl(oldalt), pedig több helyen is kérdeztem. Amúgy jó.
2011. jan. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!