Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt autót mindenképp le...

Használt autót mindenképp le kell műszakiztatni a vétel után?

Figyelt kérdés
Bocsi ha hülye kérdés, de nem vagyok otthon a témában. Szóval 2022 őszén úgy vettem kereskedésből egy használt autót, h a vétel előtt elvittem szerelőhöz, aki átnézte a kocsit. Mondta h minden ok, megvehető. Van rajta műszaki 2023 tavaszig. Én a vétel után kimondott műszaki vizsgára nem vittem el, hisz átnézte előtte szerelő és rendben talált mindent ill ugye tavaszig érvényes az előző műszaki. A kérdésem az lenne h el kell-e vinni rögtön vétel után a kocsit műszaki vizsgára vagy meg lehet várni míg az előző lejár?

#hasznaltauto#muszaki
2023. febr. 14. 13:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
"Használt autót mindenképp le kell műszakiztatni a vétel után?" ha nincsen rajta műszaki akkor igen
2023. febr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha éppen lejár a műszaki akkor igen
2023. febr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor kell elvinni műszakira, ha lejár. Nézd meg, hogy meddig érvényes a műszaki a forgalmiban.
2023. febr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

nem kell

akkor kell mikor lejár

az eredetvizsga az ami vásárlás után kell

2023. febr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csak azert kerdeztem mert mikor egy ismerosnek mondtam h lassan kell vinnem a kocsit muszakira csodalkozoan nezett, hogy ,,de hiszem most vetted!” Azt hittem akkor illett vna elvinni rogton, de ezek szerint akkor nem
2023. febr. 14. 14:07
 6/13 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Sokan nem szeretnek úgy venni kocsit hogy lejár a műszakija, mert egyből macera van vele.

Ezt a kereskedők is tudják, el szokták vinni őket. Az a pár tízezres művelet párszázezret dob az értékén, mert ha átment akkor biztos jó

2023. febr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#6


Magyarországon? Gondolod? Nemrég tartóztatták le az egyik vizsgaállomás elég sok dolgozóját Budapesten. Eddig szerinted hány olyan autó ment át, ami úgy szar volt, ahogy? Bár, ha így nézzük, talán ezután nem lesz olyan könnyű lefizetni senki mást.

2023. febr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 nemaRendőrség ***** válasza:
@7 irónia volt
2023. febr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem volt felfedezhető az irónia.
2023. febr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Majatom ***** válasza:
Nem kell, csak ha lejár. Sőt az én autóm külföldről származik, és honosításkor a 1,5 év külföldi műszakit is elismerték, és bejegyezték a forgalmiba.
2023. febr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!