Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ér valamicskèt ez a fűtés?

Ér valamicskèt ez a fűtés?

Figyelt kérdés
Lehet kapni ilyen kis 150wattos szivargyújtóba dugható szélvédő fűtést autóhoz. Ér valamit?
2023. febr. 8. 09:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.

Nekem volt de egy gagyi valami .

2023. febr. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Ja és ha jó hatásfoka lenne mert nagyon nyomná a meleget akkor még el is repedne a szélvédő.
2023. febr. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én télen sajnálom az akkut 150wattal nyúzni, ingyen sem kéne.
2023. febr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kétlen hogy lenne 150 wattos, amúgy meg nem értem minek, az autómban van fűtés amint bemelegszik a víz. és az jó.
2023. febr. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

A 150watt nagyon kevés....

Akkor inkább egy szivargyujtoba dughato inverter, abba meg valami 500watt körüli hősugárzo.

De ezt sem szabad közvetlen szelvedore. Csak utaster futesre amíg nem jön meg az autó saját fűtése.

2023. febr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

150W-os az akváriumi vízmelegítőm. Olyan mintha ezzel akarnál egy kád forró fürdővizet csinálni. Nem fog menni. Ráadásul az akkut is feleslegesen terheled.

Nekem 1400W-os van, de ez hálózatról megy. Van itthon áram, így nem gond. Reggel indulás előtt fél órára van időzítve. Így induláskor nem jéghideg az utastér, de kánikulát még ez sem csinál.

2023. febr. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
11:00: több, mint 40 A egy szivargyújtóból? Aaaaz igen!
2023. febr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Két kilométerre van a munkahelyem és az autó csillaggarázsban alszik. Ennyi idő alatt nem melegszik be a hűtővíz.
2023. febr. 8. 13:00
 9/11 anonim ***** válasza:
Otthon a garázsban nekem is rendes 1000/2000 wattos hősugárzó van és azt ha beteszem az felmelegíti.
2023. febr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%

#9, régebben, évekkel ezelőtt én is kérdeztem itt ezt az ötletet. De csak a károgók válaszoltak, hogy mekkora hülye vagyok és így meg úgy fog leégni a házam. Ezért vettem direkt autóba valót méregdrágán. Pedig lényegében ez is csak egy sima PTC kerámiabetétes fűtőventilátor, annyi hogy fixen van rögzítve meg fixen van kivezetve a tápkábel.


Kérdező, ez most komoly hogy 2 km-re jársz autóval?! :O Ne viccelj már, ez gyalog kb 20 perc, nagyon kényelmes tempóban fél óra séta, biciklivel meg 5 perc! Erre biztos, hogy nem kínoznék egy belsőégésű motoros autót. Ha a szivargyújtóba dugod a 150W-os fűtőt 2 km-en egyrészt nem fűti be az autót, másrészt szerencsétlen generátor a kivett áramot se tudja ennyi idő alatt visszatölteni, harmadrészt a motor ugyanúgy nem tud bemelegedni.

2023. febr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!