Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Minimum hány literes csomagtar...

Minimum hány literes csomagtartó szükséges, ahhoz hogy egy átlagos össze csukható babakocsi elférjen? (Jelenleg 355literes az enyém)

Figyelt kérdés
Kisebb, nagyobb autósok is írhatnak tapasztalatokat. Köszönöm.

2023. febr. 5. 10:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

HA abba nem fér akkor nagyobb kell.

Nekünk amikor meglett a gyerek rögtön egy egyterűt vettünk és ebbe minden belefér.

Ez 680 literes.

2023. febr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs pontosan mennyi a sajátomé. De ez is valami 320-350 körüli ha nem hajtjuk le az üléseket. Attól is függ, hogy milyen alakja van a csomagtartónak. Mennyire sík a padló, határoló oldalak, vagy mennyire zegzugos. Egy 5 ajtós csomagtartója pl sokkal jobban pakolható mint egy szedné, hiába literekben nagyobb mondjuk a szedán.

Tehát nem ennyire egyszerű hogy csak a literek számítanának, pláne ilyen határesetben. Ha van alapból 500-600 litered, nyilván ott nincs kérdés.

2023. febr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Bár eszembe jutott, hogy rákeresek, mekkora egy átlagos össze csukható babakocsi. Szélessége lehet 80-90cm, így már úgy gondolom nem lesz gond. Ja és igen ferdehátú.
2023. febr. 5. 11:18
 4/12 A kérdező kommentje:
De azért köszönöm a válaszokat.
2023. febr. 5. 11:18
 5/12 anonim ***** válasza:
A csomagtartó formája is számít, meg a babakocsik is sokfélék. Vannak ugye az esernyőre csukhatóak, azok egész kicsik, de hosszúak lesznek összecsukva. Azt viszont akkortól lehet használni, hogy a baba tud ülni.
2023. febr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Meg azért is tettem fel a kérdést, hogy nem akarok-e a születendő baba miatt nagyobb/erősebb autót venni? Na és ezt azért nem értettem, mert egy mai átlagos közlekedéshez nem elég egy alsóközép kategóriás autó, ekkora csomagogtérrel, 4csillagos töréssel és 1.5ös 100lovas motorral? Amit nem egyszer hajtottam 180al. Nem hiszem el, azt hogy mindeki egyterűt vagy hatalmas dízel kombit vesz(bár nem mint ha ezzel bajom lenne) mert gyermeke születik. Anno 1.2es fabial 5 személlyel agyig pakolt csomagtartóvam jártuk meg Erdélyt, szerpentineken is. Valamint csak a párommal utazok és amit eddig, vinni akartam az befért. Ja és nem kötekedni akarok csak, gondolom máshol is szeret a család beleszólni a dolgokba. 😅
2023. febr. 5. 11:36
 7/12 anonim ***** válasza:

6: az ereje meg hasonlók mindegy.

Attól is függ mire használjátok, de egy kisgyerek mellett egy tonna cucc összejön. Ha csak a babakocsi elfoglalja a fél csomagtartót hova teszed a többi cuccot...


Mi egy gyerekkel alsó-középkategóriás kombival utaztunk. Most kettőnél vettünk egy egyterűt.

2023. febr. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát két gyereknél már necces igen....
2023. febr. 5. 11:55
 9/12 anonim ***** válasza:

Én szoktam vinni a legkisebbet egy 1.0-es VW Poloval, babakocsi kerete, összecsukható felállítva befér a csomagtartóba, az ülő rész a gyerekülés mellé a hátsó ülésre. Sok cuccot már nem rakunk akkor be, de azért az alap elfér. Pelenkatáska, ételes táska...stb.

Ha 3-nál többen megyünk, akkor használjuk a kombit.

2023. febr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

sokféle babakocsi van.

a nagykerekűek összecsukva is hatalmasak.

nekünk kombink van, 620l, de amit csak lapra lehet hajtani az kb el is foglalja. a nagyját.

egy 340l-esbe kb ferdén állítva belerakod a babakocsit és meg is telt.

a mózeskosaras korszakban olyan babakocsink volt, aminek a váza teljesen összecsukható, a mózeskosár meg kilapítható, de még úgy is egész sok helyet elvett a kombiban is.

2023. febr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!