Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek jó ez a motor?...

Abonyi kérdése:

Szerintetek jó ez a motor? :Qlink xf 125

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem, mert egy névtelen szar.

Ezek közül válassz: Yamaha, Simson, Honda, Malaguti, Aprilia stb.

2010. okt. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Első: Volt már Qlink motorod? Ha nem akk miért mondasz olyanról véleményt amiről fogalmad sincs h milyen? (Attól meg h a névtelen motorok sz*rok nembiztos h ez az.)


Én jobban megbíznék egy japán gépben. Vagy a Tomosnak van egy supermoto gépje.


[link]


Egy cikk róla.

2010. okt. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem az ára jó. teljesítmény 11,4LE, lehetne jobb is. a 8NM-s nyomaték se sok, de ennyiért talán megéri :) a megbízhatóságáról meg nincs elképzelésem.
2010. okt. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szal ne vegyem meg.oké Az első válaszolónak van egy simson s51-em eredeti, nem tuningolt gépezet(enduro) vége úgy kb 75km/óra. Szerintem is jó a simson csak kezdem kinőni
2010. okt. 4. 17:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia én a nyáron vettem Qlink Ras motort az neve.igaz az öcsém használja, olyan problémája van, hogy nem mér az üzemanyagméröje normálisan
2010. nov. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak ennyi?Az nemszámít..de azért jól megy??
2010. nov. 30. 17:38
 7/10 anonim ***** válasza:
bocsi csak most vettem észre, hogy irttál jól megy persze már van benne 2000 km körül, mostánaba ugye nem használjiuk, de néha beindititom, és egész hamar indul
2010. dec. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem vedd meg. ennyiért megéri :) valami használt YBR, vagy CBF talán jobb lenne, de nem olyan rossz az a Qlink :)
2010. dec. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ja és annyi a probélaja, hogy nem ajánlatos vele bukni a motoral, mert a külsö borok az nagyon törékeny.... de 210 ezerért vettük nyáron, többi motor többe került
2010. dec. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nemcsak a burok törékeny. nekem a kormány egy kisebb bukásnál is elhajlott. és a gyári gumi sem a leg ragadósabb. de a mozgékonysága, "rugalmassága" figyelemre méltó. ezen a téren komoly supermoto. egy jó tanács: az eldőlésektől és pottyanásoktól megéri óvni
2010. dec. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!