Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire jók a Suzuki SX4...

Mennyire jók a Suzuki SX4 S-cross autók?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy gyönyörű, bíborvörös, 1.4T GL+ felszereltségű 2017-es autót, amelyben 100.500km van.

Az autóról mindenféle számlák megvannak a szervízről.

Szép és jó állapotban van. Leginkább vidéken es városban használám.

Olyan autót szeretnék igazából, ami tényleg megbízható, kényelmes és megy is.

Jó pár ismerősöm megemlítette, hogy minek a Suzuki, az időseknek való.

Igaz, még csak 21 vagyok, de sikerült anyagilag összeszednem magam úgy, hogy tudjak venni egy újabb autót.

Olyan autót szeretnék, ami tényleg jó és megbízható. Sokat olvastam erről a típusról, de leginkább vegyes véleményeket olvastam.

Legalább 5 évre terveznék ezzel a típussal.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2022. dec. 29. 00:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy jó az relatív. Attól függ milyen szempontokat nézünk. Megbízhatósággal nincs gond. Gyorsulás, végsebesség, nyomaték biztos le van írva. Sokan szoktak nagy szélzajra és instabilitásra panaszkodni. Nyilván nagyobb sebességnél.
2022. dec. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sima közlekedőedény. Suzuki lévén nagy kényelmet és minőséget ne várj, de amire kitalálták arra jó.
2022. dec. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2022. dec. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!