Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek 2,5 millió alatt...

Szerintetek 2,5 millió alatt most melyik a legegyedibb autó a használtpiacon?

Figyelt kérdés

Egyedi alatt nem feltétlenül sportosat értek (de nagy átfedés van), hanem azt, amit az utcán tuti megbámulnak, mert igazi jelenség.


Szeretnék majd kocsit venni, de nem egy tucatszürke autót és lehetőleg legyen megbízható is.

Sajnos tudom, hogy a fenti kritériumok nagy sansszal egy olcsó, de betegágy autót jelentenek, de én pl. korábban MINI-t akartam venni, de letettem, mert megbízhatatlan.

Alfa-k inkább közömbösek, de nem tudom mennyire figyelnek fel rá az emberek és tudom hogy műszakilag szintén problémásak.


Mostanában VW Scirocco-kat nézegetek, amelyeket tetszenek (kicsit ilyen shooting brake beütése van), de nem tudom mennyire lóg ki az utcaképből. Lehet savazni, de igenis olyan autót akarok venni, amivel kitűnök a tömegből és büszkén vezethetem, mert trendi/egyedi.


Szerintetek erre a célra (lehetőleg azért betegágy se legyen) melyik a legjobb választás 2,5 millió alatt? (kb. ennyit szeretnék ráfordítani)



2022. dec. 25. 19:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
52%
Számomra a passat, akarmelyik evjaratA
2022. dec. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%
Mercedes w211
2022. dec. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
2022. dec. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Zaporozsec
2022. dec. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%

Ennyi, ne keress tovább!


[link]

2022. dec. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

#5: Komoly ez a Cadillac. De vajon mennyire lehet szervízigényes?


#3,4: Nyilván napi használatú személyautóra gondoltam, nem retromobilra vagy OT-s rendszámú autóra.

2022. dec. 25. 22:13
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
6. Van 1-2 profi amerikais szerelő, aki vágja ezeket. És csodálkoznál, hogy mennyi féle USA alkatrész van idehaza is.
2022. dec. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 NTBS ***** válasza:
Nem igazán tudom. A használt autós weboldalakat nézd át.
2022. dec. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
#8: A véleményetek érdekelt volna.
2022. dec. 26. 11:25
 10/22 anonim ***** válasza:

Igazán feltűnő autót nem fogsz kapni ha "újabbakat" nézegetsz....


Egy MINI vagy egy Scirocco mitől egyedi?!?!?!

Mármint gondolom az új Sciroccora gondolsz.... mert egy régi Scirocco na az tényleg egyedi megjelenésű és kitűnne a többi autó közül.

2022. dec. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!