Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha van úgymond "felesleges"...

Ha van úgymond "felesleges" 50 millió forintom és autó(ka)t szeretnék venni, akkor ti milyet ajánlanátok, mit vegyek?

Figyelt kérdés

2022. dec. 19. 13:37
1 2
 1/15 Morzsi007 ***** válasza:
94%
Ha lesz, akkor Porschet veszek. Családinak egy erősebb Panamera-t, abba elfér mindenki, meg megy is.
2022. dec. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Azok pont nem családi autó, elég szűken fér el 5 ember benne.
2022. dec. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
Én Tesla-t vennék.
2022. dec. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Morzsi007 ***** válasza:
94%

4-en vagyunk és hátul 2 kisebb gyerek kényelmesen elfér. 🙂

A 911 nem családi autó megértem.

2022. dec. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Felvásárolnám az összes Simsont az országban, aztán még jobban felverném az árát.
2022. dec. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nem szeretem annyira a német autókat, mint a BMW, Porsche, stbb.., így nem akarok Porshet venni
2022. dec. 19. 15:28
 7/15 anonim válasza:
91%
Dodge charger 1969 ezt venném
2022. dec. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%

Én régebbi autókat vennék személy szerint, olyanokat, amiket mindig szerettem volna és már nem vesztenek az értékükből, inkább csak nő a vételáruk.


BMW M3 E46, 850Ci (CSi esetleg ha belefér), Ford Mustang Fastback a hatvanas évek végéről, Alfa Romeo Giulia Sprint GT és akár egy új Giulia Quadrifoglio... ilyenek, sok autó van ami annyira nem kerül borzalmasan sokba és mégis mindig ott volt a bakancslistámon.


Magamnak akkor sem vennék huszon-harmincmilliós autót napi használatra, ha megengedhetném magamnak. Vannak családi ismerősök akiknél Porsche Panamera, Bentley Flying Spur és egyéb ilyen kaliberű autók vannak napi használatban, természetesen csorog az ember nyála amikor meglátja vagy beleül főleg az ilyen tényleg nagyon drága luxusautókba, és természetesen örömmel használnám, de nem gondolom hogy arra hogy te A-ból B-be eljuss megéri a hatalmas értékvesztés, a nagyon drága fenntartási költség, és maga a tudat hogy egy ennyire drága autódat valaki meghúzza, belekoccan, stb stb. Persze akiknek ilyen autói vannak, nem 50 hanem sokkal több millió forintnak megfelelő "felesleges pénzzel" rendelkezik, és a költségek nem is igazán látszanak a tárcájukon, de azért vannak meglepően sokan akik hirtelen szerzett nagy vagyont elköltenek ilyen értékben luxusautóra, majd 1-2 évvel később adják is el, amikor rájönnek hogy a bevételük nem fedezi a költségeket amiket generál egy ilyen autó használata és tulajdonlása.

2022. dec. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
én felvásráolnám belőle az összes daewoo matizt és ticot, ha még maradna pénz akkor rámennék az 1.0 suzuki swiftekre is, ha még így is maradna az 50 millióból, akkor folytatnám a suzuki marutikkal
2022. dec. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan lakóautót vennék, amiben pöpec beépített konyha is van. :)
2022. dec. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!