Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bukósisak rostély fóliázását...

Bukósisak rostély fóliázását érdemes bevállalni?

Figyelt kérdés

Sajnos a sisakom amit vettem kifutó modell volt, így egyetlen weboldalon lehetett hozzá sötétített gyári plexit venni, azonban az az egy törött volt és nem is küldték el inkább.

Az átlátszó viszont nekem nagyon nem tetszik, mindenáron sötétet szeretnék, így jutottam arra a következtetésre, hogy veszek egy sötét fóliát rá.

Nem tudom ez mennyire nézhet ki jól, vagy mennyire tűnik gányolásnak.

Bár mindig nappal használnám, félnék, hogyha csak egyszer is sötétben vagy félhomályban kellene viselnem, akkor semmit sem látnék.

Valaki fóliázta már le a sajátját, mennyire sikerült jól?



2022. dec. 23. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:

"Az átlátszó viszont nekem nagyon nem tetszik, mindenáron sötétet szeretnék ... félnék, hogyha csak egyszer is sötétben vagy félhomályban kellene viselnem, akkor semmit sem látnék."

Akkor nem is igaz, hogy mindenáron sötétet szeretnél...

Szerinted - főleg motorozásról beszélve - mi fontosabb, hogy mi "tetszik", vagy hogy mi biztonságosabb?

Ha nem tetszik valakinek a biztonsági öv, akkor tök rendben van, ha nem köti be, vagy mi?

2022. dec. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem motorozáshoz kellene, úgyhogy a biztonság kérdése itt tárgytalan.
2022. dec. 26. 20:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem motorozáshoz kellene, akkor is biztonsági felszerelés, nem?
2022. dec. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Persze. De az esetemben ez inkább csak kényelmi szempont.

Aki esetleg már tapasztalta, sötét plexiben tényleg nem lehet látni normálisan sötétben?

2022. dec. 26. 20:55
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Tényleg nem lehet.
2022. dec. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!