Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a probléma a berugókarral?

Mi a probléma a berugókarral?

Figyelt kérdés

Meg sem akart mozdulni, haza kellett tolni, kymco agility 50-es, itthon szétszedtem, hátha találok benne valami olyat ami szemet szúr, sajnos nem értek hozzá, így hátha nektek feltűnik mi a baj.


Mindössze annyira sikerült rájönni hogy a képen látható szerkezet a hibás


[link]


2022. dec. 21. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Nos, ez maga a szerkezet. Ezen belül bármi lehet. Szét kell szedni (ez a javításhoz egyébként is elengedhetetlen lépés), és megnézni.

De úgy állj neki, hogy a rugó elő van feszítve.

Mivel azt írtad hogy nem értesz hozzá, inkább bízz meg vele valakit aki igen.

2022. dec. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
De akkor betudtad volna tolni és beindul.
2022. dec. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ahhoz hideg van, és sajnos hozzáérővel sem nagyon tudom megnézetni mert itt nem ismerek senkit:) megoldom, majd leírom mi lett a vége
2022. dec. 21. 20:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak óvatosan a szétszedéssel, mert ha a rugó nincs eltörve, baromi nagyot tud ütni. És nem lesz egyszerű összerakni sem.
2022. dec. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szóval az volt a baj hogy valahogy túlszaladt, a "fél fogaskerék" utolsó 2 foga pedig máshogy van kialakítva, így kiemeltem a kisebbik elemet és vissza is ment a helyére. Ez már működik, viszont elindítani így sem sikerült ráadásul annyit próbáltam önindítózni, hogy nagyon lelassult a most pedig már nem is hallani a hangját sem, csak egy kattanást. Talán lemerült az akku? De akkor az index, féklámpa sem menne, jól gondolom?
2022. dec. 21. 22:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, lemerült. Az önindítónak sokkal nagyobb indítóáramra van szüksége, mint amennyivel az irányjelző/féklámpa még működik.
2022. dec. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!