Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha tehetnétek, BMW-t vagy...

Ha tehetnétek, BMW-t vagy Mercedest vennétek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 17:31
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Tény és valo hogy a romáknak közkedvelt autojuk a merci ,bmw és az audi. Tapasztalataim szerint a merci a legelterjedtebb köztük. Amugy egyik kocsival sincs semmi gond mindegyik nagyon jo valamiben.A választás izléstöl függ.

Ha sportos kocsit akarnék akkor bmw ha elegánsabbat akkro merci.Tán azért hajlok inkább a merci felé mert igaz az elöttem szolo válasza hogy a bmw-t eröszeretettel szertik gyilkolni és nehéz jot kifogni.

Amugy az én kedven kocsim az audi.

De szerintem mind 3 márka jo és nem lehet azt mondani hogy ez a jobb vagy az.

2010. szept. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Ha találnék egy szalon állapotó 124-es mercit az lenne az igazi, nem érdekelne, hogy 3-4 millió.
2010. szept. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Amennyiben nekem elég pénzem lenne arra, hogy igazán komoly Mercit vagy BMW-t vegyek, akkor már inkább keresnék egy Maserítit vagy egy Aston Martint. A legtöbb ember elég beszűkült agyú itthon az autókat illetően. Komoly autókat csak a három nagy német márkában látnak, de manapság mindenk tehetősebb ember ezekben szaladgál. De az előbbi két márkából alig van valakinek. Ezek szerintem sokkal különlegesebbek, mint az agyonsztárolt németek.
2010. szept. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 vezerdinka válasza:
ha egy halom pénzt szeretnél elb*szni benzinre, tökmindegy, melyiket veszed. ha cigánykodni akarsz, akkoris tökmindegy, melyiket veszed, mert itt nyíregyen pl minden 2. bmw-ben cigány ül (x5, x6, ne soroljam).
2010. szept. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

ezek közül? egyikse

csakis lexus a luxus :)

2010. okt. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Az összes kisebbség ilyennel jár, és ezért a márka elvesztette tekintélyét!
2010. okt. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

ha ez a két autó létezne akkor BMW,a szivem egyik kedvence, az eszem pedig azt mondja:HONDA,de ha nem is honda akkor is valami japán.

De azért nekem honda és ez az a minőség ami ha holnap mobiltelefont gyárt ,biztos h a legjobb lesz abban is.

2010. okt. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Mindkettőm volt,egyértelműen BMW. A Barátom is egy 735d-t használ,és nagyon jó autó szerinte is... a Mercedes se rossz autó,Főleg az a CLS, de a BMW jobb.Ez mindenkinek az izlésén múlik.
2010. okt. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Hát ezek közül a mercedes abból is az sls

A bmw ből meg csak az x6os tetszik

De ha lehetne mást is mondani akkor én egy audi r8at mondanák

vagy egy jaguár xj meg talán a lamborghini urus.

Na az a lényeg ha sok pénzem lenne akkor lenne egy sport kocsim ezek közül:

-mercedes sls

-audi r8

Meg egy terepjárom ezek közül:

-lamborghini urus(még csak bemutatták)

-bmw x6

Meg egy normális:

-jaguár xj

-maserati quattroporte

-cadilac xts

17/F

2012. szept. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!