Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort vegyek?

Milyen motort vegyek?

Figyelt kérdés

Most járok nagymotorból városira. Eddig még csak autóbol van jogsim, más kategóriájú motorból nem volt. Eddig nem is tudtam vezetni. 400-as fazeren tanulok. Milyen motort ajánlatok? Sport motort szeretnék. Ha nem szeretnék 10 évnél öregebbet, akkor nem fogok találni 250-400-ast? A 125 után csak a 600 létezik?

cbr vagy yzf-re gondolok... A 20LE után brutál ugrásnak tartanám a 120-t? Mit javasoltok a kettő között? Előre is köszi! Annyit még elmondanék, hogy 160cm-es lány vagyok, nem túl nagy izomtömeggel :-)


2010. szept. 29. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
elősször is te ferdehajlamu lány létdere motorozol miért nem boldogoi a főzés , gyereknevelés , takaritás,... neked egy 250 motornál nem kell nagyobb meg se próbálj nagyobbat venni ugy is felesleges tapasztalatból mondom vezettem már 650ccm 500ccm de amikor az ember használja a forgalomban 90-nél ugysem szabad többel menni és száguldozni meg semmi értelme se a motornak nem tesz jót se neked.. a 250ccm honda vtr olcsó gyors pörgős keveset eszik és könnyü fentartani és hidd el ugyanoda el lehet menni vele mint bármeijkel a végsebessége 140 körü annyival meg te ugysem mész folyamatosan mert a szél leszakit a motorról és olyan sebességnél már elveszti a motorozás a varázsát csak arra ügyel az ember hogy ki tudja kerülni ami elé kerül de élvezni nem lehet ...
2010. szept. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az első vagyok még hozzátenném hogy kicsi vagy és könnyü veled egy 250 -es is repülne.... mintt a szél nagy motort ne vegyél mert ugy sem tudod kihasználni és rámegy a gatyád upsz. a bugyid! megasztán el sem birnád..
2010. szept. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az a baj,h nekem a vtr nem tetszik. Az 1000-s még csak jobban néz ki, de hát azt majd 10év múlva.

Nekem a cbr 250 vagy cbr 400 tetszene.

Szerintem félre értettél, mert én nem szeretnék ennél nagyobb motort, csak az a baj, hogy ilyet nem találok csak 1995-98-ig. Ehhez hasonlót szeretnék. Tudnál ajánlani valami mást? Köszi

2010. szept. 29. 11:56
 4/8 anonim ***** válasza:
hmm az a baj hogy rossz az izlésed a vtr egy gyönyörü motor és olcsó is és jó is a sportmotort felejsd el ! az nem örök darab a kereklámpások azok mindig divatosak lesznek.! olyan sok választék nincsen ami neked megfelelne monanám még a 650 bmw de az drága vagy yamaha 250-es modeljét de az a fasorban sincs egy honda vtr 250 ellen.. igazából ne mások beszéljenek rá mit akarsz venni azt vedd meg ami neked tetszik . én Maradok az Mz 250 trophy-nál nekem ez jutott ezt hozta az élet és tökéletesen meg vagyok vele elégedve persze érteni is kell hozzá hogy tökéletes maradjon de megéri.! az az igazi motorfiling minnden pénzt megér...:)
2010. szept. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hormonzavaros? haha... Amúgy a 10-évnél fiatalabb kategóriában esetleg hyosoung gt 250, ninja 250 esetleg? 400-as is lazán jó lenne, de olyat már nem nagyon gyártanak, vagy csak belpiacra...
2010. szept. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az első válaszoló egy hímsoviniszta barom....


bocs az offért

2010. szept. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, a Suzuki GS500-nál jobban nem választhatsz!
2010. szept. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért mi a baj a 10évnél öregebekkel? Ha felvan újítva semmi... fzr 400 zxr 400 bőven elég lenne!
2010. szept. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!