Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hagyományos szívódízel motorna...

Hagyományos szívódízel motornak motorfék üzemmódban van-e többletfogyasztása az alapjárati üzemmódhoz képest?

Figyelt kérdés
remélem érthetően fogalmaztam:)
2010. szept. 29. 04:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
nincs.én kamionos vagyok,abba van fedélzeti komputer is.ha nem nyomod a gázt, a fogyasztásmérő mindig 0-át mutat.persze az alapjárathoz képest.
2010. szept. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Persze NEM az alapjárathoz képest.Olyankor teljesen el van zárva az üzemanyag útja. Az valós nulla érték.
2010. szept. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nemhogy többletfogyasztása nincs, hanem kevesebbet is fogyaszt. Konkrétan 0 liter/órát :)
2010. szept. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Motorfék üzemben nem fogyaszt üzemanyagot az autó. Viszont alapjáraton igen.
2010. szept. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 P.Pityu ***** válasza:
0%
motorféknél pont ugyanannyit fogyaszt mint alapjáraton.hülyeség,hogy 0 -t,mert akkor megállna a motor üzem.
2010. szept. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

18-28

á-á nem jol tudod! Motorfék alkalmazáskor leáll az üzemanyag adagolás és a motor csak levegöt sziv és a lendület viszi elöre a jármüvet. És ez a lendület attol függ hogy mennyi sebeségnél lépett le a gázpedálrol a soför.jah meg persze a jármü sulyátol is de most ebbe ne mennyünk bele

2010. szept. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

"motorféknél pont ugyanannyit fogyaszt mint alapjáraton.hülyeség,hogy 0 -t,mert akkor megállna a motor üzem."

Hát pedig nem hülyeség. Az ECU lezárja az injektorokat, nincs befecskendezés...

2010. szept. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 P.Pityu ***** válasza:
0%
"hagyományos dízelmotornál" ECU??Nekem sem a Mondeon, sem a 123ason, sem a Ducaton,sem a Sprinteren nem volt ilyen, de azt tudom ha nincs üzemanyagbefecskendezés akkor leáll a motor hiába forgatja a lendület, motorfék után hiába nyomod a gázt az álló motornak.
2010. szept. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
De mégis mi a franctól állna le, ha egyszer forgatják a kerekek?? Amúgy meg ECU minden kocsiban van, hacsak nem egy őskövületről beszélünk...
2010. szept. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 P.Pityu ***** válasza:
0%

Nem a motor forgása áll le,hanem az üzem.Ha nem kap gázolajat megáll az égés.


HA ECU minden dizelben van,akkor a nem computeresekbe honnan tudja, hogy mikor motorfékezel,és mikor állsz pirosnál??

Mert ugye a kettő között csak a mozgás a külömbség,és az alapjárathoz kell a gázolaj.

2010. szept. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!