Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó szélvédőjét mivel érdemes...

Autó szélvédőjét mivel érdemes belülről megpucolni?

Figyelt kérdés
Kívül értelemszerűen lemosom ablakmosó folyadékkal, de belül ha össze van fogdosva és tiszta mocsok mivel célszerű letakarítani?

2022. nov. 7. 19:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én belül úgy szoktam mivel azért ott csak jobban fogdoshatja az ember meg arra liheg rá. Én először sima mosogatószeres vízzel és mosogatóronggyal szépen áttörlőm jó habosan majd papírtörlővelszárazra és utána megismétlem ismét. Ha ezzel megvagyok akkor alkohlos ablaktisztítóval törölgetem át. A clinnel az a baj hogy foltot tud hagyni haelőtte koszos volt és azt csak szétkened rajta ezért lesz csíkos meg fátyolos. Lehet egyébként kapni kimondott autóra való üvegtisztítót és otthon is azzal szoktam az ablakokat áttörölni és egerszer jobb mint egy háztartási clin ami inkább csak valami illatosított vacak.
2022. nov. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!