Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire problémás az Audi...

Mennyire problémás az Audi 3.0 TDI motorja? Most néztem egyet, 12 ezer euróért, 310e km-el. Mit az amit vásárlás előtt feltétlenül meg kell nézni?

Figyelt kérdés
2022. nov. 7. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem egy féle 3.0 TDI létezik. Típus, évjárat nélkül nem lehet megmondani.
2022. nov. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%

Én biztos nem adnék ennyit ennyi km-ért.

Hát még ha vissza is van tekerve.

2022. nov. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván az se mindegy, hogy pl 2000-es autó vagy 2012-es
2022. nov. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezeknek a 310k km teljesen reális.Nem kell félni tőle, nem sok, aki szerint sok az még soha nem használta az autóját.Nekem is volt BMW majd félmillió km-rel, hozzáteszem 2012es volt szóval nem is olyan nagyon idős, semmi baja nem volt, kereskedő vette meg, szerintem most óra szerint lehet benne olyan 210ezer km😂.Na ebből jönnek a sok km sztereotípiák. A 3.0tdi meg egy tank,az elmegy mégegyszer annyit nagy baj nélkül.
2022. nov. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4. "' Nekem is volt BMW majd félmillió km-rel "

" szerintem most óra szerint lehet benne olyan 210ezer km😂 "

AZóta hátra menetbe nyomják neki?? 😱🙈🤣

2022. nov. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 fogalmam nincs mennyit mutat neki az óra, csak tippelek. Hozzátenném nem alaptalanul, anno megtaláltam a 200pár ezret futott audimat 130ezerrel….
2022. nov. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!