Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 146 cm lány 25 éves. Valaki,...

146 cm lány 25 éves. Valaki, aki jártas ebben segítene nekem? Elszeretnék kezdeni motorozni, de nem tudom az én törpe méretemmel hány cm3 motor felelne meg? Nem értek a motorokhoz.

Figyelt kérdés
A szüleim nagyon ellenezték nekem a motort egyáltalán nem engedték nekem évekig meg volt belőle a veszekedés sajnos. De most meg engedték hogy vegyek magamnak egy motort pit bike azt hiszem igy olvastam a neten vagy bike nem értek még hozzá 🤣🤣🤣🤣
2022. nov. 1. 06:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

#15 Aki ilyeneket irkál, hogy "sok ismerősünk van", na az olyanoktól nem kell félni, ott csak száj van, meg képzelőerő.


[link]

2022. nov. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
17es nem kell halál osztag tudod mindenkinek van hátere valakinek kicsi van akinek nagy. Ezért nem kell ismeretlenül irkálni ne hogy baj legyen már meg van a címe és a neve is egy lány volt és nem Erdélyi. Nem foglalkozom vele. Le lett tiltva az oldalról.
2022. nov. 1. 09:04
 13/20 anonim ***** válasza:

#20 Fú hallod nagyon kemény volt nyomozz már le légyszíves engem is. :DDD


Értem én, hogy 12 éves vagy és keménykedni akarsz, de szerinted hihető ez a sztori? Komolyan elhiszi neked ezt bárki is?


- 146cm

- Szülőktől kell engedély motorozáshoz

- Hihetetlen komoly kapcsolataid vannak és bárkit lenyomozol 10 perc alatt


Ja aha, 12 éves vagy, mindent megmagyaráz. Menj mesét nézni, ne GyK-n púposkodj, motorozáson meg főleg ne gondolkozz, mondtam már az előbb is, hogy nem gyerekeknek való.

2022. nov. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
19es tudod itt nem csak száj van. És 25 vagyok gondolhatod hogy apám által van sok ismerös világfele 🤣 ki törlöm ezt a bejegyzést
2022. nov. 1. 09:09
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

#19 Te voltál te maffiózó. Még a számokat sem ismered?


Nem tudom mennyire lehetsz kemény, ha 25 évesen szülőtől kell engedély. :D Barátom, adok egy jó tanácsot: nem kell letagadni az életkorodat. Mind voltunk 12 évesek, mind mondtunk tipikus 12 éves hülyeségeket. Nem szégyen 12 évesnek lenni. Egyszerűen fogadd el, hogy annyi vagy.


A személyem lenyomozását még mindig várom, kiírhatod nyugodtan ide publikusba is. Név, cím, telefonszám, autóm rendszáma... amit csak kinyomozol. Hajrá!

2022. nov. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Igen 25vagyok és nagyon nehezen engedték meg nekem a motorozást. Pont azért mert kicsi vagyok 146centi. És igen képzeld hamar meg lehet tudni hogy ki hol lakik akinek olyan isneretsége van. Apám 10évig Amerika New-York Brooklyn ban volt rendőr fő kapitány. És Budapesten a belügy minisztériumban dolgozik jelenleg. Ja és ha tudni szeretnétek nem lehet mindenki tökéletes mint a szülei én azért vagyok 146centi mert kora szülött vagyok nem fejlödöt ki a tüdöm és a növésbe is megáltam asthmám van és még pár apróság. De ettöl a bakijaimtól ugyan olyan ember vagyok mint ti
2022. nov. 1. 09:20
 17/20 A kérdező kommentje:
Te hülye kreték
2022. nov. 1. 09:22
 18/20 anonim ***** válasza:

Borzalom hogy nem tudsz egy értelmes mondatot magyarul leírni!!!

" nekem meg kora felelne meg. "

" motrot"

10. A tiedhez is nyomtam.

2022. nov. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
nagyon epic ez az egész sztori
2022. nov. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Későn írom de szerintem semmilyen. Én jóval magasabb vagyok nálad. 159 cm de nekem se ért le a lábam a robogón ami miatt otthagytam a kèpzèst mert èletveszèlyesnek tartom. Biciklin se èr le a lábam rendesen viszont nem veszek gyerekbringàt. Én maradok a vezetésnèl. Autót vezetni is nehéz a testi adottsàgaiddal. Szerintem rollerezz.
jún. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!