Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 146 cm lány 25 éves. Valaki,...

146 cm lány 25 éves. Valaki, aki jártas ebben segítene nekem? Elszeretnék kezdeni motorozni, de nem tudom az én törpe méretemmel hány cm3 motor felelne meg? Nem értek a motorokhoz.

Figyelt kérdés
A szüleim nagyon ellenezték nekem a motort egyáltalán nem engedték nekem évekig meg volt belőle a veszekedés sajnos. De most meg engedték hogy vegyek magamnak egy motort pit bike azt hiszem igy olvastam a neten vagy bike nem értek még hozzá 🤣🤣🤣🤣
2022. nov. 1. 06:31
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Szerintem az volt a kérdésem hogy 146cm lány megkora méretű krosz motor felelne meg holnap mennék motrot nézni. Ezért kérdeztem mert nek sokat tudok a motrokrol.



Motor ezt a szót keresed... Nem nem ezt a szót kerestem.... valaki más ?

2022. nov. 1. 07:31
 2/20 A kérdező kommentje:
Ha lehet aki ért hozzá annyi lenne a válasz hogy meg irod meg kora köb centis motor való az én 146centimhez
2022. nov. 1. 07:34
 3/20 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom Magyarországon,hogy van de nálunk Erdélyben,köteles vagy olyan motoron vizsgázni ami minimum megfelel a kategóriának, tehát nem vizsgalázhatsz A2-es motorral A-ra.


Szerintem egy A2-est meg tudnál csinálni, egy suzuki gs500 kicsit leültetve lehet jó lenne, ha mégsem ér le a lábad vehetsz magasabb talpú bakancsot.

2022. nov. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
80ccm az kicsi vagy nagy? Bocsi de nem értek hozzá. Holnap megyek motrot nézni ott ki is lehet próbálni. Csak a motor méreteket nemtudom meg azt hogy nekem meg kora felelne meg.
2022. nov. 1. 08:25
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Ha neked 25 évesen szülőktől kell engedély ahhoz, hogy mit csinálhass és mit nem, akkor szerintem messziről kerüld el a motorokat. Az nem gyerekeknek való, szükség van némi önállóságra és életképességre.
2022. nov. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
egyes országokban 3 éves kortól rendeznek motorverseny bajnokságokat, szóval nincs olyan, hogy túl kicsi. Legjobb lenne, ha elmennél egy nagyobb kereskedőhöz, ahol mindenféle méretű járgány van és sorban rájuk ülnél, kipróbálnád őket. Mivel ilyen helyen mindig van olyan, aki aktív motoros, tud segíteni neked, el tud látni tanácsokkal, hogy melyik gép lenne jobb neked.
2022. nov. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem tudod ki lehetett ez? Kéne a neve Erdélybe apukámnak van sok ismerőse meg minden fele. Még Amerikába is nem rég jöttünk haza Brooklyn bol. Rengeteg ismerösünk van. Nem is tudom mért irkál idegeneknek nem fél hogy egyszer porul jár?
2022. nov. 1. 08:56
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszi 14es igen 13as. Fel idegesítettem magam egy Erdélyi nem úgy írt eltöri a kezem ezt írta. Ahova holnap megyek ott rengeteg motor lessz. Már várom.
2022. nov. 1. 08:59
 9/20 anonim ***** válasza:
#15 Írj levelet a CIA-nek, ők le tudják nyomozni. Csak a login nevét kell megadnod, azt, hogy "anonim" és máris küldik rá a halálosztagot.
2022. nov. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Na császtok már nem írok..
2022. nov. 1. 09:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!