Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Accord(2006-2010) első...

Honda Accord(2006-2010) első autónak megéri?

Figyelt kérdés
Első autónak vennék egy régebbi min 2.0-s Sedan honda akkordot max 3 millióig. Megéri ennyiért ilyen autót venni? Megbízható? mi a véleményetek róla?

2022. okt. 19. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Jó autó. Vedd meg nyugodtan
2022. okt. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Nem ez sajnos csak harmadik autónak jó.

Első autónak suzuki swiftet, második autónak toyota corollát kell venni a gyakoris autóguruk szerint.

2022. okt. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Teljesen jó, nyugodt szívvel vedd meg
2022. okt. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megéri.
2022. okt. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Beviz Elek ***** válasza:
20%

Szerintem nagyon korrekt autó, de én pont rosszkor vettem mert rámjött a környezetvédelmi láz és mivel csóró vagyok elektromost venni, ezért vígaszképp megvettem fiatalkorom egyik kedvencét, a 7gen Accordot. Csak egy évig tartott mert városi autónak pazarlóan nagy és inkább lecseréltem egy szappantartóra.


Nagyon jó műszakilag, nekem az anyagminőséggel sem bolt bajom, bár én egy Teslában sem sírok hogy milyen rossz. Egyetleg dolog nem tetszett, az én valagamnak nagyon hideg volt a vastag bőr a téli reggeleken.


Ha megfelel a kritériumoknak és találsz egy jó állapotút akkor ez a határozottan ajánlott kategória.

2022. okt. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
Egy eltalált konstrukció,van pár kisebb típushibája és ne lepődj meg ha befigyel pár drágább javítás mert alkatrészek nem a legolcsóbbak de alapvetően nem kell félni tőle.Előzetes átvizsgálás alap ugye mert bármennyire jó autóból lehet rosszat kifogni de ennyiből már korrekt példányokat kapsz.
2022. okt. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!