Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Accordról mik a vélemények?

Honda Accordról mik a vélemények?

Figyelt kérdés

A hetedik generációval szemezek (2002 és 2008 között gyártott), benzines motorral (2.0 vagy a 2.4).

Érdekelne, hogy mennyire jó a zajszigetelése az autónak, és mennyire lenne jó választás?



2022. febr. 7. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megjelent csúcs volt, főleg a 2.4-es, manapság meg..... HA, nagyon nagy szerencséd van kifogsz egy normálisat, de a legtöbb már nagyon erősen felejtős kategória.
2022. febr. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Baromijók.
2022. febr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gázpedál szenzor és a szervócső típushiba, ezek egyenként 100-150 ezres tételek, de ezt leszámítva nincs sok bajuk.


Nekem a 2.0 kicsit gyengécske volt. Papíron jól mutat az a 155 lóerő, de le kell forgatni, hogy ebből érezz valamit. Ehhez képest nem keveset fogyaszt: minimum 8-9 litert bezabál.


Összességében szerintem nagyobb a füstje, mint a lángja.

2022. febr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Nekem a 2.0 kombi van, nem túl erős de szerintem bőven elég normális közlekedésre. Mindigis akartam ilyet, nagyon jó autó, de csak arra hogy munkába járjak vele túl nagy, szóval érzékeny búcsút kell vegyek tőle.


Az ajtó becsukásnál kong mint egy üres konzervdoboz (japán…), de menet közben egyáltalán nem hangos. Rozsdát nézd meg rajta.

Olyan igazi japános. Nem hagy az út szélén hanem szépen lassan kijönnek a kora miatti javítanivalók. Egyik sem SOS, rá tudsz készülni, beszerezheted az alkatrészeket stb.

2022. febr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!