Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megvolt életem első versenye...

Megvolt életem első versenye a pirosnál, mennyire árthattam az autónak?

Figyelt kérdés

Osztálytársam mellém állt, nálam teli volt a kocsi, többiek mondják hogy versenyezzünk...mondom felőlem...

Természetesen nem hideg motorral csináltam ezt. 5500-6000ig pörgött, benzines. Körülbelül 65 körül be is fejeztük a mutatványt.

Én úgy gondolom, hogy ez még nem számottevően megerőltető a kocsinak, de nem is fogok belőle rendszert csinálni, ellenben érdekel a jobban hozzáértők véleménye a műszaki oldalról.


És a "kúposztó" egy ezres micra (k12) lenne. 😆



2022. okt. 9. 19:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Futárok, sofőrök, munkás szállítók egész nap így mennek ezekkel az autókkal. Betartva a sebességhatárokat, de gyorsításkor ami a csövön kifér, bizony sokszor még hidegen is. Semmi nem fog történni, akármeddig csinálhatod. Persze ne válts félre, ne fulladj le, szépen kuplungolj, mert azokkal tudsz ártani.
2022. nov. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!