Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma megyek vezetni,de rámjött...

Ma megyek vezetni,de rámjött a belső izgulás, nem is ettem ennyit mint ami kijön normális?

Figyelt kérdés
2022. szept. 29. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak a gyakorlás fogja oldani a feszkót. Menni kell és csinálni.
2022. szept. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%

Dobj be egy sört faszi, az majd lenyugtat.


Amúgy felesleges stresszelni, de ezt mondani is felesleges. Gondolj arra hogy mennyi teljesen idióta kétbites embernek van jogosítványa.

2022. szept. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Nem normális, kicsit túlzott ez a reakció.

Mitől félsz vagy miért izgulsz?

2022. szept. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 krwkco ***** válasza:
83%

"Ma megyek vezetni,de rámjött a belső izgulás"

Vezettél már dodzsemet a vidámparkban? Gondolj arra, és mondogasd magadban, hogy ez is az. Csak még ráadásul ül melletted valaki, akinek az a foglakozása, hogy megakadályozza az ütközést.

Igaz, hogy az oktatók többsége állandóan stresszeli a tanulót a megjegyzéseivel, de azzal nem kell törődni. Csak ami hasznosat mond.

2022. szept. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%
Nem való mindenkinek a vezetés.
2022. szept. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#2 ja meg szívjon fel egy csík kokaint, hogy javuljanak a reflexei.
2022. szept. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor győztem ezt le, amikor egyedül kezdtem el vezetni. Az eleje egy nettó bef0sás valóban, de minél többet mész, annál könnyebb és lazább lesz.


Az oktató az egy jó mankó az elmének, hogy ha baj van, valami nem jó, akkor majd szól, vagy rálép a saját pedáljaira. Őt idővel el kell engedni fejben, mert ő csak egy nagyon rövid időt képez a dologban.


Semmi nem megy a világon gyakorlás és ráfodított idő, energia nélkül, a vezetés is közéjük tartozik.

2022. szept. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Na össze csináltad magad? 😂😅🤣
2022. szept. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ahogy beültem nem volt gond. Igazából csak veszek pár órát mert régen megvan már a jogsim csak utána nem volt mivel vezetni, most hogy van így pár óra kell hogy egyedül is tudjam amit kell.
2022. okt. 1. 23:19
 10/10 A kérdező kommentje:
Ott már nem fostam 😂😂 csak előtte voltam rosszul, majd megfagytam meg wcre járkaltam
2022. okt. 1. 23:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!