Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csak egy ilyen ok miatt hogy...

Csak egy ilyen ok miatt hogy lehet utálni egy autómárkát?

Figyelt kérdés

Mostnaában, ha oismerősökkel, barátokkal beszélgetünk a kocsikról, mindig előkerül a téma, hogy ők mennyire utálják a Mercit.A miértre a válasz: "Mert az összes surmó cigány azzal jár:"

Én ezt a magam részéről óriási marhaságnak tartom. Egyrészt a cigányok szerintem azért járnak sokan Mercedessel, mert ma itthon ez az egyik autófajta, amelyikkel hatalmatr lehet kifejezni. Másrészt legalább annyi BMW-t látok ilyen sofőrrel és néhány Audit is.

Régebben a piros Lada volt a tipikus gipsyjárgány, de attól még sok normál ember is járt vele, nem keresett másfajta autót.

Ezen kívül sok taxis és tehetősebb család szintén szereti a márkát a hagyományos erényei miatt.Arról már nem is beszélve, hogy a mostani Mercik kifejezetten szépek(plk. az S, a CL és különösen a CLS osztály)

Éppen ezért nem értem, mi ez az ellenszenv, ami manapság a típust körülveszi. Nem hülyeség egy egyébként kitűnő autót a használói egy része miatt utálni?


2010. szept. 26. 12:20
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

21.33

Így van! Olvastam, hogy régebben(de lehet,hogy még ma is) Olaszországban a gengszterek kedvenc kocsija volt az Alfa Romeo, a robbanékonysága miatt. Ha elkövettek valami piszkos dolgot, akkor nagyon jól jött a meneküléshez. Ez viszont nem jelentette azt, hogy minden Alfás gengszter.

2010. szept. 26. 21:49
 12/16 anonim ***** válasza:

13:25 vagyok.


Normál családból származom, a szüleim gimnáziumi tanárok, csak annyi ésszel áldott meg a sors, ami két embernek is elég lenne.

Amit a megbízhatatlanságról írtam az sajnos tényleg igaz, napi kapcsolatban vagyok nem egy Mercedes tulajjal és jó néhány illúzióromboló történetem van...

2010. szept. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Beatrix17 ***** válasza:
Sokan azért vesznek 1bizonyos márkákat,mert azt hiszik,akkor beletartoznak egy "elit" csoportba!Sokan azt sem tudják,mi van alattuk!Vezetni,parkolni sem tudnak!A cigányok is csak azért járnak Mercivel,mert azt hiszik,igy valakik lesznek!Pedig egy kocsi nem változtat a kosárfonó vérükön.Ugyan olyan senkik!-tisztelet a kivételnek!Magyarországon nagy divat a kirakat élet!Lehet,hogy kenyérre nincs pénz,de 3000ért tankol a szutykába!Nem lenne szabad általánositani!Akinek kell,ugyis Mercit fog venni,hiába van annyi kisebbség alatt!
2010. szept. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igaza van az ismerősödnek. Ezek a verdák surmó cigányautók (gádzsómerdzsó,dik'ma)!!! Ülj be inkább egy SLK-ba vagy egy Mclarenbe, Ha mindenáron mercit akarsz, azok nem cigányosak mert a retkeknek arra már nincs léjük
2010. okt. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
A Mercedes egyáltalán nem rosz autó, nem csak romák használják.És mondjuk egy CLS mercit látok nem az jut eszembe h romák ülnek benne hanem h nagyon jó autó,saját tapasztalat.:D
2010. okt. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
A CLS nekem is nagyon tetszik, gyönyörű formája van. :)
2010. okt. 19. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!