Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csak egy ilyen ok miatt hogy...

Csak egy ilyen ok miatt hogy lehet utálni egy autómárkát?

Figyelt kérdés

Mostnaában, ha oismerősökkel, barátokkal beszélgetünk a kocsikról, mindig előkerül a téma, hogy ők mennyire utálják a Mercit.A miértre a válasz: "Mert az összes surmó cigány azzal jár:"

Én ezt a magam részéről óriási marhaságnak tartom. Egyrészt a cigányok szerintem azért járnak sokan Mercedessel, mert ma itthon ez az egyik autófajta, amelyikkel hatalmatr lehet kifejezni. Másrészt legalább annyi BMW-t látok ilyen sofőrrel és néhány Audit is.

Régebben a piros Lada volt a tipikus gipsyjárgány, de attól még sok normál ember is járt vele, nem keresett másfajta autót.

Ezen kívül sok taxis és tehetősebb család szintén szereti a márkát a hagyományos erényei miatt.Arról már nem is beszélve, hogy a mostani Mercik kifejezetten szépek(plk. az S, a CL és különösen a CLS osztály)

Éppen ezért nem értem, mi ez az ellenszenv, ami manapság a típust körülveszi. Nem hülyeség egy egyébként kitűnő autót a használói egy része miatt utálni?


2010. szept. 26. 12:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Magyarország ilyen.
2010. szept. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én csak a BMW-t utálom, mert az összes csitri ismerősöm azzal vagánykodik, h majd az apja vesz neki egyet, s akkor ő lesz a menőmanó. A legjobb az, mikor az egyik épp most tanul vezetni, s az oktatójának BMW-je van, szal azzal tanul, és akkor ő most mekkora egy király -.-
2010. szept. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én csak azokat az embereket utálom, akik azzal "menőznek", hogy milyen autó van a s*ggük alatt...

Én is ilyen voltam 18 és 21 éves korom között, de mentségemre szóljon, hogy a Mercedes, BMW stb. kategóriánál sokkal komolyabb kocsim volt akkor is, amit ráadásul a saját pénzemből vettem, és, hogy gyerekkoromban mindenhonnan kinéztek, ezért pedig komoly kisebbségi komplexusom volt.

De észhez tértem és ma már röhögök minden pozőrön.

Végezetül elmesélem miért nem szeretem én a Mercedest.

Egy-két típuson kívül nem lehet hozzájuk manuális váltót rendelni.

Magas ára ellenére nagyon megbízhatatlan.

Nem lehet pörgetni, és ez számomra csak egy Aston Martinnak megbocsátható.

2010. szept. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Tényleg hülyeség emiatt utálni bár gondolom te sem szereted/szeretnéd ha lecigányoznának a kocsid miatt, amúgy meg a mai Mercedeseket nem is igazán érdemes venni, sok rájuk a panasz.
2010. szept. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha lenne annyi pénzem és sikerülne vennem egy mercit v bmw-t a fenét nem érdekelné h más cigánynak gondol...
2010. szept. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

13.25

Te jó isten, milyen családból származol te, hogy a saját pénzedből jóval komolyabb kocsit vehettél?!

A kérdés persze csak kéöpletes, nem kell válaszolni rá, csak kissé megleptél.

2010. szept. 26. 17:30
 7/16 anonim ***** válasza:

"Magas ára ellenére nagyon megbízhatatlan."


Valóban így van,még a Fiat is veri.. :-)

2010. szept. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Azért rendesen megdöbbentem egy-két válaszon. Bevallom, még sosem voltam Mercedes-tulajdonos, xcsak szeretem a márkát. Épp ezért nagyon meglep, hogy megbízhatatlannak írjátok le. ÉÉnnálam a Merci még mindig aq német technika egyik csodája, elég szomorú, hogy ilyeneket kell hallanom. Főleg úgy, hogy nemsokára már nálunk is gyártanak majd Merciket.
2010. szept. 26. 21:19
 9/16 anonim ***** válasza:
Egyetlen autómárka sem hibás önmagában azért, mert egy-egy országban nem csak a célcsoport vásárolja, hanem negatív alakok is.
2010. szept. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Gyártanak ám, kedves kis városomban
2010. szept. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!