Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valahogy telefonos GPS ellenéb...

Valahogy telefonos GPS ellenében sem tudok időben átsorolni sokszor. Mit rontok el? Mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés

Igen, elismerem, nagyon béna vagyok ebben. A fővárosban szoktam vezetni, és ismeretlen helyeken többször előfordul, hogy nem sorolok át időben és megyek emiatt egy kerülőt.


A telefonos útvonal tervező ugye szól, de sokszor későn. Már nincs az az isten, hogy engem beengedjenek, stb.


Most autópályán fogok vezetni és előre félek, hogy elnézem majd a kijáratot, nem sorolok át időben. A sebesség miatt pedig nyílván nem tudom ezt megtenni késői pillanatban.


Mit tanácsoltok, hogy ebben javulni tudjak?



2022. aug. 31. 11:02
1 2
 11/13 NTBS ***** válasza:
Figyelj jobban.
2022. aug. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem egy Navon gps van és időben mondja hogy mit kell csinálni.
2022. aug. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően rossz a módszertanod. A GPS csak segít. Minden döntés nálad. Ki van írva a legtöbb alkalmazádnál, hogy milyen iranyba hány km múlva kell lekanyarodni. Nem kell várni a gps-re, hogy ugyan szóljon már, hogy jobbra le. Sacc/kb tudnod kell, hogy 5 km múlva, 2 km v 500 meteren belül.

Majd belejössz! Addíg csak egy dolog fontos, egyszerre vsak egy hibát kövess el. Ne akarj reménytelen helyen viyszafordulni, besatuzni a masik előtt... ilyenek.

2022. aug. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!