Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri megvenni ezt az autót?

Ledzep kérdése:

Megéri megvenni ezt az autót?

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 24. 21:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

"Áhhhhhh ennyi pénzért nagyobb élmény vezetni mint egy szaros golfot vagy opelt. Igen mai autokban ezek alapok de abban az időben a németekben semmi ilyen nem volt!!! Tekerhetted kézzel az ablakot!! Haver Bravoja meg: klíma, ABS, el ablak, 2 légzsák, riasztó, kp zár, szervo, fűthető tükör kutyafasza!!! Ilyen idős német kocsikban ezekből semmi nincsen, meg kihoznak azonos köbcentiből fele annyi lovat kb!!"


A mi Mondeonk pont ugyan az az évjárat mint a belinkelt Bravo. A bravoba sztem nincs hátol el. ablak, nem értem miért írták.

A mi a mi mondeonkban is elöl van csak és minden benne van ami ebbe a Bravoba + klíma, ABS, utasoldali lékzsák, ködlámpa, elektromos tükör.

1.8-as 115LE


A fiatok elég szarok, aki kicsit is otthon van a témában az nem fiatot vesz.

2010. szept. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
1,6 75.. :D Bravoba 1,2 82.. Ez a német csúcstechnika vagy mi? Végül is tényleg mindenki azt vesz amit akar, nem győzködök én senkit! De azt ne felejtsétek el, hogy ilyen idős autóknál nem az számít ám, hogy hol gyártották hanem, hogy azalatt a 1x év alatt mit kapott a tulajtól..
2010. szept. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
utolsonak: neked versenyezni kell egy auto vagy gyorsulni vagy mi? h csak azt nézed h loerő, hát akár egy 62 lovas suzuki is tökéletes lenne a mindennapokra! akkor nemtom mit variálsz! és érts már meg a lényeget h mi a szar az olasz autokban: a motor összerakása szar anyagokból, és az ebből eredő hibák miatt szar az egész, meg a sok szar minőségű elektronika! ezért nem szeretik az olasz autokat!!!
2010. szept. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

B@szhatod a 103 lovat ha nem megy.

Másrészt Opel 1.6-os 8V-vel 101 ló. Akkor meg? A "csodás" olaszok 16 szeleppel tudnak csak kihozni 100 lovat az egyhatosból?

2010. szept. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

ja a második képre kattintva majdnem kiolvasható a kilométer állás xD

199.7?? szóval majdnem 200 ezer kilométer van benne és még az se kizárt hogy tekertek vissza valamennyit.

Én nem venném meg.Ja és aki itt isteníti a Fiatokat annak csak annyit üzenek hogy marha jó ízlésed van hogy egy ilyen szarul összeállított fostalicskát vennél egy német vagy egy japán autó helyett.Gratulálok amúgy szerintem nem lehetsz több 14 nél és még életedben nem vezettél autót.

2010. szept. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Gecc ennyi idiótát, net előbb elért karakóröcsögére mint a kultúra!!! Ki mondta, hogy ezt vegye meg??? Erre mondtam, hogy ne vegye meg, mert még a km állást se bírták kiírni!!! De ha talál egy jó állapotút akkor nyugodtan megveheti.. 20 éve elkezdték behozni olaszból a szétrohadt uno kat aztán azóta megy ez a szöveg, hogy az "olasz szar". Kicsit nézettek már utána mielőtt feleslegesen tépitek itt a szátokat.. Szaros vw is nyomatta a PDTDIt hogy az az isten aztán kiderült, hogy a legszarabb konstrukció amit valaha gyártottak!!! Aztán vették át az olaszoktól a CR dízelt!!! Deutschland über alles gyerekek!!! Fiat tulajdona az Alfa, Ferrari, Lancia, Maserati, Iveco meg még tököm tudja mi!!! A Fiat nyereséges tudott maradni a válságban is idióták!!! Fordba meg nem bírtak a mentőcsomagokat pumpálni!!! Tipikus az a közönség akinek az SX4 az álma 10 éves svájci hitelre!Igaziból nincs is értelme itt vitatkozni, mert k*rvára nem értetek a témához! Rejszoljatok itt tovább én elmentem partyzni kicsit..


Jah még annyit, hogy németben melózok fillérekért lehetne behozni ilyen "álomverdákat" mint pásszát pédétédéi, 4 es góóf, 520i '56 ból. De nem kell mer fos unalmas szemét tucatverda az osszes!!!

2010. szept. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Az olasz autokrol vitatkozni... szánalom

ugy sz@rok ahogy vannak és IGEN a ferrarival eggyüt

Az AUTOKAT még mindig a japánok csinálják!!!utánna német miegymás...

DE ha valakinek a kedvenc kocsija a fiat akkor szive joga hogy mit szeret...ezért nem érdemes veszekedni az a ö véleménye ez az enyém

http://www.youtube.com/watch?v=b3alng3te2E ezek után van még kedve valakinek fiatot venni?

2010. szept. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

19:41

te beszélsz itt sztereotipiákrol közben te is mint mindenki az suzukit hozod fel rossz páldaként. De szidjad csak lesz@rom menj el autoszerelökhöz és majd ott kérdezösködj hogy mi meg hogy nah ott elmondják majd neked hogy ha csak suzukik lennének a autoszerelök éhen halnának by:egy autoszerelö

akkor miröl beszélünk????? jah igen a szervizlako fiatokrol

ennyi...

ajánlom a kirakott videot! Aki olyan sz@r autot legyárt arrol az isten se mossa le hogy egy rakás sz@r az egyész márka.

2010. szept. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem is hallottad, hogy a Fiat csoda, hogy még van? Irtózatosan veszteséges volt, bocsi.
2010. szept. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

köszönm mindenkinek

nálam azok nyertek akik a fiat melett voksoltak

a kor és a megtett km-ter nem számít

95-ös puntom van 360 ezer futott km-el...és még mindig nagyon jó állapotú

!!!!!!!!!!!!!!!

csak az autó titka hogy karban kell tartani

am lehet hogy veszteséges volt a fiat, de mégis jönnek az újab modellek és még mindig a 4. legnagyobb autógyár a világon!

2010. szept. 25. 20:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!