Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson alufelni javítás...

Simson alufelni javítás lehetséges, ha ilyen hibáról van szó?

Figyelt kérdés
Az első és a hátsó keréken van egy-egy kisebb megütődés, ami olyan mértékben befolyásolja a futását, hogy szétverte a kormányt, ráadásul reszket a motor szilárd útburkolaton való közlekedés alatt. A kérdésem az lenne, hogy tengelyre merőleges irányú sérüléseket, horpadásokat lehet-e javítani, vagy cserés mindkettő? (Mindkét kerék újra lett küllőzve a fékdob tökéletes állapotú)

2022. aug. 20. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos hogy az abroncs a rossz?

Mert ha az úgy megütődik akkor a küllő is meglazul és azt utána kell húzni.

Amikor újra lett küllőzve , előtte kellett volna ki egyengetni.

2022. aug. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, az a rossz.


Már az újraküllőzés előtt is rossz volt, eredeti küllőkkel történhetett ez, mielőtt hozzám került. Csak én türelmetlen voltam mindig és hamar motorozni akartam ez pedig nagyon sok időt elvett.


Egy helyen "lapos" az első felni és amiatt reszketett az egész kormány, hátsó ledig több helyen meg van ütődve, nyomódva. Most viszont lenne időm szétszedni, és elvinni javításra, vagy esetleg kicserélni. Képet megpróbálok majd mellékelni, ha szükséges.

2022. aug. 21. 10:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!