Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rutin viszga előtt műszaki?

Rutin viszga előtt műszaki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szerdán megyek rutin vizsgázni motorral A kategóriában és előtte el kell mondani a "mindennapi elindulás előtti megnézendő dolgokat(műszaki)"! Valaki letudná írni pontosan mit kell megnézni rajta? Tehát azt tudom hogy kerék,kormány,világítás,fékek de ezeken belül mit kell megnézni? Előre is köszi!
2010. szept. 23. 19:02
 1/3 anonim válasza:
+ olaj, hutes, stb
2010. szept. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de az oktatód nem ezzel kezdte? Mert nálunk az első találkozás utáni 20 perc ezzel ment el egyből.
2010. szept. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Abonyi ***** válasza:
Nekem kismotornál ezeket kellett:ha egyáltalán tudsz valamit kezdeni na pl:Keréknél hogy milyen mélyek a bemélyedések ,indexet megkell nézni hogy működik-e,első teleszkó nem (lóg) szembe beállsz és előre -hátra nem szabad hogy mozogjon,fékek jók-e,féklámpa működik-e,első-hátsó világítás működik-e,még esetleg A kategóriánál ,hogy a kuplungnál mennyi a holtjáték fent a karnál én úgy emlékszem hogy 2-3 mm.még a kerekeknél megkell nézni hogy nincs -e szálszakadás és egyéb hiba.
2010. szept. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!