Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autód van és milyet...

Milyen autód van és milyet szeretnél?

Figyelt kérdés

Ha kérhetem googles képet linkelj, és csak reálisan az álomautót is:) (Tehát ha 601-es Trabantod van akkor ne 612-es Ferrarit írj álomautónak:))


Így gondolom:

Nekem Audi A4 1.6-osom van ( [link] (sötétzöld színben és kisebb külső eltérésekkel,természetesen pl. más fajta felnik)

És egy Volvo XC70-est szeretnék venni a közeljövőben,hitelre.

( [link]


2010. szept. 23. 16:13
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Volvo XC90: [link]
2010. szept. 23. 16:13
 2/22 A kérdező kommentje:
Elírtam,nem 70-est hanem 90-est szeretnék)
2010. szept. 23. 16:14
 3/22 anonim ***** válasza:
95%

Nekem Opel Astrám van, és egy ugyanilyen, csak zsír újjal kiegyeznék.

Különben a trabantos mé nem akarhat Ferrarit? Nem lehet álmodozni?

2010. szept. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

Az állom autó lényege nem az,hogy anyagiaktól függetlenül az enyém lehet?

ha reális autót akarsz akkor akkor az vágy autó.

2010. szept. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

Nekem egy 94-es Corsám van, de olyan kéne, ami vízzel megy, vagy valami egyéb roppant olcsó üzemanyaggal. Praktikus, kényelmes legyen, soha ne kelljen olajat cserélni benne, a műszaki átvizsgálás ingyenes és garanciális legyen, az alkatrészkopást hírből se ismerje.


Álomnak ugye nem is rossz? :)

2010. szept. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó,hogy nem lehet álmodozni csak tudod akkor mindenki olyanokat írna, hogy Suzukim van,de egy Lamborghinit szeretnék, vagy Bentleyt stb...(nem konkrétan a Trabantosokra gondoltam,ne vegye magára senki,csak példa volt)

Egyébként meg azért kérném a képet mert írtad,hogy Opel Astrád van, de az lehet F Astra,G astra,H astra stb..

De azért köszönöm a válaszod!


U.I: Csak úgy érdekel,kíváncsi vagyok kinek milyen autója van -mielőtt valaki kérdezné miért érdekel ez engem.

2010. szept. 23. 16:26
 7/22 A kérdező kommentje:
Akkor pontosítok: milyen vágyautód van??
2010. szept. 23. 16:27
 8/22 A kérdező kommentje:
Na már írni sem tudok: Tehát milyen autóra vágsz??
2010. szept. 23. 16:27
 9/22 anonim ***** válasza:
Volvo C30 vagy Volvo FH12
2010. szept. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Most ilyen van: [link] (csak nncs sötétítve+nekem fehér index van rajta+alufelni+60/40-es ültetés) 1.4 hengerenkénti injektoros '94


És most valami ilyesmire vágyok:

[link]

(kombiba mindegy milyen színű, sedanba piroson kívűl szintén mindegy, és dízelbe mindkettőt)

vagy esetleg Golf/Jetta II dízelbe

[link]

[link]


Vagy még valami 2személyes kistehert is eltudnék képzelni(Combo, pertner, berlingo---mindegyikből a legrégebbit)

2010. szept. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!