Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Clio alapjárat megszűn...

Levendula05 kérdése:

Renault Clio alapjárat megszűnik, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van egy nem mai darab clio-m és folyamatosan szenvedek az alapjárattal.

A történet úgy néz ki, hogy elkezd ingadozni az alapjárat, utána egyáltalán nincs. Ez kb. két nap alatt.

Elvittük szerelőhöz, aki a karburátorokra specializálódott, ő először azt mondta, hogy karburátorcsere szükséges, ami meg is történt. A csere után beállította az alapjáratot, most működött egy hétig, és ma reggel már nem volt alapjáratom.Észrevettem tegnap, hogy ingadozik az alapjárat, de nem volt annyira vészes. (Meg persze egy idős autónál nem egyenletes)

Mi lehet még a karburátoron kívül a baja? Az a furcsa, hogy az új karburátorral is ugyanazokat a produkálja, szóval lehet, hgy más a gond??


2010. szept. 23. 09:42
 1/5 anonim válasza:

Mikori autó?


Javaslom tedd fel ezt a kérdést az index.hu renault megane fórumban, tele van segítőkész emberrel. valamint ajánlani fogunk ott neked szerelőt akivel jól jársz:)

2010. szept. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

92-es, nem mai darab. De már nagyon unom, hogy kéthetente rohangálunk vele a szerelőhöz.

Köszi!

2010. szept. 23. 11:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Talán alapjárati motor.

Nekem a mitsubishimmel voltak hasonló gondok, de ott a motorbiztosító elektronika(Motorsteuergerät) halt be.

2010. szept. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy az egyik henger szarakodik? Nekem volt hogy menet közbe állt le az autóm mert megállt benne egy henger. Csak tippeltem ne szóljatok le, ha esetleg nem az.
2010. szept. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Alapjárati motor nincs benne. És tegnap délutánra már megjavult, lehet, hogy a karbiban volt egy kis szennyeződés...

Remélem nem jön elő még1X. :I

2010. szept. 24. 19:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!