Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet ez a hibajelzés? Kép...

Mi lehet ez a hibajelzés? Kép a megjegyzésben.

Figyelt kérdés

Az összes műszerfal jelzést megnéztem már de sehol nem találtam ezt hogy mi lehet. Van aki tudja a megoldást?


[link]



2022. júl. 31. 11:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#6 De, sajnos az. Mint mondtam, apámnak is korabeli (94-es) Fiatja van. Borzalmas. Igen, pofon egyszerű, könnyen javítható... mégis állandóan szar. Melyik a nagyobb hulladék? A 90-es évekbeli Fiat.


Ne értsd amúgy félre, ezt nem rosszindulatból mondom, isten ments. De ami tény az tény. Az ahhoz hasonló fapados autóknak hiba nélkül kellene menniük 600 ezret, ahogy sok más kategóriatársa meg is tette. De a Fiat akkoriban csak szart tudott gyártani. A 2000-es években elég jól összeszedték magukat, de azért még onnan is lehet hallani eléggé érdekes és egyedi hibákról a legalapvetőbb dolgokban.

2022. júl. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ez sosem volt szar igazából. Nem tudom miről beszélsz. 🤷‍♂️
2022. júl. 31. 14:46
 13/13 anonim ***** válasza:

Injektor. A kép alapján egyértelmű.

[link]

2022. júl. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!