Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen megbizhato kis motoru...

Milyen megbizhato kis motoru autot vegyek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Régi daihatsu cuore vagy charade.


Nekem egy 17 éves van karburátoros manuális szivatós, elvileg benzinmotor, de simán etanollal használom mióta megvettem.


Ilyen hidegebb időben kicsit többször kell ráindiítani meg kihuzni a szivatót amig be nem melegszik a motor de aztán simán megy nem fullad le.


980 ccm 780 kg. Strapabíró, olcsó, és alig zabál, gyakorlatilag bármivel megy ami folyik.



Nyáron 20 éves megmaradt Tüzelőolajat kevertem neki etanolba, azt is megette..

2010. szept. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

csak annyi, ha iylen szeméttel jársz akkor gyakrabban kell olajszintet nézned, esetleg olajat cserélned, de a 2 ezer ft os tescos olajat nézve 20 liter után behoztad a kanna olaj árát szal megéri.


Én már 34 ezer kmt mentem így vele mióta megvettem, mindenki károgott, meg huhogott hogy így tönkrebxom meg úgy aztán még mindíg beindul.

2010. szept. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mennyi pénzed van rá?

Mert ha kevés,akkor valami régi,megbízhatót vegyél.Ha van több,akkor Toyota Corolla 1,4D4D.Nekem is ilyen van.

2010. szept. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Suzuki maruti 800.


Újat nem érdemes venni,egy 20éves maruti még töbett kibír mint egy új.


pl:megvesz az ember egy új kocsitt min:2mft,amire kifizeti a hitelt kamattal együtt:3mft.

Fizeti kb:7-10év,amire kifizeti érni fog az autó 400-500eft-ot.

Tiszta bukta kb:2,5mft.

2010. szept. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ezres, vagy ezerhármas swiftet. Sokan ehurrognak, hogy suzuit ne, de igazából, ha nem jönnek beléd oldalról 120-al, semmi gond nincs vele. Alkatrész is van hozzá, minden olcsó, valamint a motorja elnyűhetetlen. A daihatsu igaz, hogy mindennel elmegy, megbízható is, de én félnék tőle az alkatrészek beszerezhetősége miatt.
2010. szept. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindegy csak Japán alapja legyen.Most majd jönnek,hogy az szar,mert rohad de nem fogyasztanak sokat.A Suzuki-k is jók csak ne törjenek meg.Nekem is az van vegyesben 5.5 a fogyi 90-100 tempónál.Olcsó az alkatrész és a szerelő nem néz rá úgy hogy,mi baja lehet.
2010. szept. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
45%
Opel Tigra 1.4 Nekem bevált
2010. szept. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha rám hallgatsz vezel egy kis suzi stiftet aztán kész. Igaz nekem VW golfom van, de azért az is eszi a benzint rendesen, szal. egy suzival jobban jársz!
2010. szept. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Megvettem. Vettem egy japan kis autot hasznaltan. Mazda Demio 1.3-as motorral. Remelem, nem lesz vele gond.


Koszi mindenkinek!

2010. szept. 23. 01:56
 10/10 A kérdező kommentje:
egyebkent az opel tigra nekem is tetszik nagyon.
2010. szept. 23. 01:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!