Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet a tolatóradart...

Hogyan lehet a tolatóradart kikapcsolni?

Figyelt kérdés
Én már úgy vettem, hogy benne volt, nem is matattam sehol, hogy hol lehet vagy van-e ennek bármilyen kezelője (A márkáját vagy típusát se tudom) jó is volt pár évig, most viszont össze-vissza csipog, nem jól működik, ez nem is zavar túlságosan majd megjavíttatom de most iszonyú zavaró, hogy rossz infót ad, inkább szeretném kikapcsolni. Erre van lehetőség? Általában hol kell keresni? Sima ilyen basic pöttyök vannak hátul, semmi kamera, meg régebbi autó is eleve.

2022. júl. 9. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kocsiban az elsőhöz és a hátsóhoz is van 1-1 külön kis gomb. A hátsó a csomagtérben.
2022. júl. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Vagy gomb, vagy menü beállítások. Ragadd meg a műszakid, megnézed a típusát és utánna nézel neten..
2022. júl. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom utólagosan beépített. Ezeket a tolatólámpához szokták beköztni, ott tudod leválasztani és utána már nem fog működni.
2022. júl. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!