Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kell motorral megfordulni?

Hogy kell motorral megfordulni?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a motoros vizsgát, és arra lennék kíváncsi, hogy pl enduróval, vagy szupermoto-val hogy kell egyhelyben, kis ívben megfordulni? Kis ívben, lábát letéve, hátsó kerék kis kifarolásaval, motor bedöntve megfordulni? Hogy kell? Én úgy gondolom, hogy első féket behuzva, kuplung kilövessel lehetne, de nem sikerül. Hogy kell? Nem a vezetési rutin alatt akarom ezt csinálni, csak majd utána, most csak kétszer próbáltam
2022. jún. 26. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
2022. jún. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

egyelőre azzal foglalkozz, hogy ne halj meg az úton

kifarolós megfordulás még ráér...

2022. jún. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már csak azért is ráér, mert az forgalmi szituációban nem egészséges. Az versenypályára való. Nem baj, ha egy jármű vezetője többet is tud, egyes vészhelyzetek elhárításában jól jöhet olyan gyakorlat, amelyik nem része alapvetően az oktatásnak. Ezt a helyben fordulást nem tudom milyen szituációban lehetne alkalmazni.
2022. jún. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!