Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi baja lehet? (simson s51)

Mi baja lehet? (simson s51)

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy ha tartósan megyek vele 40-50 között (többel nem merek mert még bejáratós) akkor ha behúzom a kuplungot nem akar alapjáratot adni, lehörög és végül leáll, ha nem adok neki gázfröccsöket.Utána meg alig lehet beindítani.A gyertya színe jó, mindenféle karburátor és síbertű beállítással próbáltuk már, de nem jó.Más gyertyával is próbáltuk már.A gyújtás jó, mert nem rég lett beállítva.Mit kezdjek vele?


Előre is köszönöm.


2010. szept. 19. 18:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem írni, hogy hidegen pöccre indul.
2010. szept. 19. 18:27
 2/5 anonim ***** válasza:
Én épp most szoptam be egy ilyennel. Nézd meg hogy a karburátorba be tud-e jutni a benzin. Benzincsapot, csövet, karbi csatlakozást nézz át.
2010. szept. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A benzin ellátás is jó.Kondi esetleg?Vagy az nem csinál ilyet?
2010. szept. 19. 19:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Tuti nem gyújtás. Az ilyet nem csinál. Karbi környékén kell keresni a gondot. Benzinszint, stb.
2010. szept. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megvan a probléma.A volt tulaj letört egy darabot az alapjárati fúvókából.:D
2010. szept. 20. 21:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!