Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » KRESZ vizsgára jelentkezés...

KRESZ vizsgára jelentkezés oktatónál?

Figyelt kérdés

Befejeztem a kresz tananyagot. Felhívtam az oktatót hogy majd mennék vizsgára és egyeztessünk. Aztán mondta hogy csoportosan kéthetente küldi a diákokat vizsgára,mint megtudtam mert ezt nem tudtam hogy milyen időpontokat lehet kérni. Aztán megbeszéltünk időpontot hogy mikor menjek el hozzá aláírni a jelentkezési lapot....

Azt szeretném kérdezni hogy ha elmegyek hozzá akkor tudunk egyeztetni olyan időpontot ami nekem jó? Vagy automatikusan betesz a legközelebbibe? Mert a következő lenne nekem jobb. Csak közben mem tudom elérni telón......



2022. jún. 13. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én eleve nem értem, miért az oktatónál, és nem az iskolában jelentkezel kresz vizsgára. :D

A vizsgaidőpont nem egyedi, azt központilag a kav intézi, az jelent szűrést, hogy melyik vizsgaközpontba mész majd.

Ha mész aláírni, azt szerintem meg tudod beszélni, hogy ne a legközelebbire tegyen be, de egyébiránt nincs túl sok lehetőséged variálni.

2022. jún. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az iskolámnál meg tudták nézni, mikor lesznek a vizsgák, melyikre van még szabad hely, simán lehetett válogatni.
2022. jún. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat😀

Közben másnap már tudtunk beszelni, elmentem hozzá és aláírtam amit kell meg befizettem a vizsgát is. Azóta várom hogy hívjon.....

Június 23-ára már leszervezett vizsgaidőpontot azt lekéstem. Mert 2 hetente küld több embert vizsgára. Annyit kértem tőle hogy akkor a következő két hét mulvai vizsgára mennék...(ami jövőhéten lenne, de nem szólt még semmit) mert szabin is vagyok és akkor tudnék menni....mondta hogy persze az megoldható. Csak gyanus nekem hogy a heten már kellett volna hivnia🤔 hétfőn felhívom hogy mi a helyzet....a munkám miatt sajnos akármikor nem tudok menni. Ráadásul nagyon messzire kell utaznim. Legalább másfél órás az út tömegközlekedéssel ahová mennem kell vizsgázni.

2022. júl. 2. 17:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!