Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A crom politur Mannol ápoló...

A crom politur Mannol ápoló polirozó paszta, használható-e a motorom oldalán lévő sérülések eltüntetésére?

Figyelt kérdés
női kérdező vagyok, ezt a krémet ajánlották, lehet-e használni a motor szines felületére ahol karc keletkezett?

#polirozó paszta
2022. jún. 8. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
öntsél rá vizet. Vizesen látod a karcokat? Mert ha igen, akkor nem lehet polírozással eltűntetni.
2022. jún. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a kérdés, hogy ezt a pasztát lehet-e használni rá?
2022. jún. 8. 16:57
 3/10 anonim ***** válasza:

Polírozásra lehet használni, de átlag felhasználó olyan karcokat tud csak polírozással eltüntetni, amik megfelelnek az #1-es által leírtaknak.

Ha vizes felületen eltűnik a karc, azt ki tudod polírozni, viszont ha lejött az alapozóig a festék akkor nem lesz jobb polír után sem.

2022. jún. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

a nevében ott a chom ettől függetlenül a felületre lehet használni, nem lesz baja. értem! köszönöm a válaszokat!! 1-3!


abban az esetben, ha alapozóig jött a festék, azzal egy amatőr mit tud kezdeni tanácsot kaphatok esetleg szakértőtől?

2022. jún. 8. 17:36
 5/10 anonim ***** válasza:

#2 vagyok, ezt benéztem. Nekem ez van: Mannol 9961 Polirol Teflon

Na ez tutira polírozószer, használtam is annak idején robogón, most meg autón. Vagy 5 éve kiszolgál 2 tubus ebből a cuccból, pedig megcsináltam az autó kilincsei alatt a kulcs/köröm által okozott karcokat, néhány egyéb karcot, első fényszórókat stb.


A Chrom Politur lehet, hogy vegyi úton távolítja el a rozsdát a króm felületekről inkább és nem a szokásos értelemben vett polírozószer.

2022. jún. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2-es az autós boltban ezt adták, 9820 -as tehát a krómra jó, de ha a felületre akarom arra nem? pedig azt mondta, hogy arra is jó mivel finom krém...most akkor az a lényeg, hogy kárt nem csinálok-e a nem króm felületen, ez lenne a kérdés...
2022. jún. 8. 17:49
 7/10 anonim ***** válasza:

Úgyis végig van horzsolva, nem?

amúgy a polír az ELVESZ a felületből, nem hozzáad.. csak mondom.

2022. jún. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7/ akkor ha a polir elvesz, mi ad hozzá fényt? kis kiszerelésbe, nem nagy méret nagy flakon gondoltam.
2022. jún. 9. 10:18
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi AD hozzá?

megfelelő előkészítés után a FESTÉK+LAKK. :)

2022. jún. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Linkelnél egy képet a sérülésről?
2022. jún. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!