Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért utálja mindenki a...

Miért utálja mindenki a BMW-ből a Compactot?

Figyelt kérdés

A bizonyos E36 Compact, mindenki utálja, mindenki lenézi, mee hogy csak 4 henger (volt 6 hengeres is). Mindezt a csak a 6 henger hívők, és olyanok, akik életükben nem ültek ilyen autóban. Nyilván, 6 henger évezetesebb, ez nem egy komoly autó, de fasza kis hot hatch. Ami pedig a kinézetet illeti, a BMW az BMW, nem kell valakit kirekeszteni a BMW-s társadalomból, mert nem 30 milkás hitelből vett dögje, vagy lerúgott, vagy legolcsóbb 6 hengeres, 320i-je van. korabeli, golfokkal, peugeotokkal, simán felveszi a versenyt.


[link]


[link]



2022. jún. 7. 18:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%
Oké, értjük, hogy neked jó eséllyel ez van, ezért védenéd minden áron, de attól még amit már mások leírtak az igaz teljesen. El kell fogadi, ez a BMW-nél nem épp a sikerszériák közé tartozik, több irányból sem.
2022. jún. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
86%
Én soha nem hallottam még erről az autóról, de így rákeresve pont úgy néz ki, mintha egy 3-as BMW-nek levágták volna a hátulját. Totál agyonvágja azt az időtlen klasszikus arányt, ami széppé teszi a BMW-ket 30 év után is. Ha ehhez hozzáadom, hogy létezett belőle 82 lóerős változat, ami 15 másodperc alatt gyorsult 100-ra... hát nem csodálom, ha lenézik :D
2022. jún. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan borzalmas amikor a sok hondás hülyegyerek leszólja hogy 1.6 (közbe meg 18ti), mikor nekik meg az 1.4es fostaligájuk van lültetve, legfeljebb egy chippel megdobva, ennyi."


Kb eddig tudtam egy picit komolyan venni, innen meg max ha nem az egész direkt a vitakeltésre megy, akkor amx valami 17 éves friss jogsis gyereket tudok elképzelni, aki pont megvett egy ilyet, aztán most megy a többi gyerekkel a harc.

2022. jún. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
48%
Ez pont egy olyan autó, mint az A Merci, meg a Suzuki Swift, csak pont arra nem használható, amire lehetne. Anyukának gyereket oviba hordani.
2022. jún. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a probléma, hogy a hozzászólásaidból kiderül, hogy te pontosan ugyanúgy lenézed az 1.4, 1.6 kocsikat, mint ahogy téged néznek le a 6 hengeresek. :)


Szerintem felesleges törődni mások véleményével. Olyan autót kell venni, ami neked tetszik. Sokan eleve leszarják hogy néz ki vagy mi van benne, hanem azt nézik, hogy számukra praktikus-e.


Én a sor6-ról egy igazán nagy pozitívumot tudok mondani a többi motorhoz képest, hogy ezeknek van a legsimább járása. 4 hengerben is meglehet találni a jó dolgokat. V8-ban is. Boxer motorban is. Mindennek van előnye, hátránya.


Maga a Compact pedig. Hát nem a legszebb és valóban fapados, de ez a saját véleményem. Ha neked tetszik és jó az. Az 1.8ti motor se rossz, és a 138le elég tűrhetően viszi azt az 1300kg-ot. Persze többet ne várj tőle.

2022. jún. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!