Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Moat vettem egy használt...

Moat vettem egy használt autót. Milyen rendszámokat adnak most ki?

Figyelt kérdés

2017 es autó, most lesz Moon forgalomba helyezve


Csak érdekelne milyen betűvel kezdődik vajon


2022. máj. 25. 09:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
29%
#9 hol nem járunk? 1 éve jelent meg hogy milyen lesz majd, ha kifogy a jelenlegi. Vagy nehezen megy a szövegértés?
2022. máj. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ott nem járunk, hogy azok kerüljenek kiadásra.
2022. máj. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Azzal tisztában vagyok. De a bejelentés már 1 éve megtörtént, én csak annak válaszoltam, aki kérdezte, hogy mi lesz ha kifogytunk.
2022. máj. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Az új formátumról 1 éve döntöttek és még régebb óta ment a hír hogy lesz új formátum és ez minden híroldalon, TV/rádió híradásokban is téma volt hogy lesz új formátum. Régóta tervezték és 1 éve dőlt el hogy milyen lesz.


Egyébként vidéki kormányablaknál ismerősöm TD kezdődő rendszámot kapott kb 1 hónapja az autójára.

Ott nem nagyon voltak ezügyben és még maradt nekik raktáron. Meg mondták neki hogy már küldtek át máshová ilyeneket hogy azok is ki legyenek "szórva" hogy a régebbi fogyjon el előbb mert lassan már az új formátumot is elkell kezdeni kiadni, de addigra a régebbi formátumok zömének el kell fogynia.

2022. máj. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat


Azt tudtam h 07.01.től adatnak már új rendszámot, de én ebbe nem esek bele.


Elég most annyi, hogy TH..... Környékén járunk. +- pár betű 😊☮️

2022. máj. 25. 15:29
 16/20 anonim ***** válasza:
T és U idén, jövőre V W, aztán X Z aztán kihal a földgolyó
2022. máj. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
X és W nem is lehet, hiszen azokat az utánfutókra adták ki.
2022. máj. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
tudom ez egy vicc volt, a vicc nevetére való de a 0 % dislikeból is látni hogy mennyire begyepesedett unalmas ember alatti lényeg vannak itt.
2022. máj. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
lények
2022. máj. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
A nagyon értelmes kormánynak ezt kellene bevezetnie, tökéletesen megfelelne a 10 milliós Magyarországnak: https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__egyeb-kerdesek__1..
2022. máj. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!